eReport.sk
Poslanci Sme rodina Foto: tasr

V parlamente koluje šokujúci mail! Odhalila dcéra poslanca pikantný sexškandál?

Sexškandál pod parlamentnou strechou? Nitrianka, poslankyňa za hnutie Sme rodina, Eva Hudecová zažíva krušné chvíle. Jej meno si už šepkajú po chodbách národnej rady a za chrbtom sa jej chichocú. Email, ktorý si našli niektorí zákonodarci v schránkach hovorí o údajnej mileneckej afére medzi dvoma kolegami. Šokujúcu správu rozposlala vraj dcéra jedného poslanca, ktorú trápi, že jej Hudecová zviedla „ocka“.

Tieto vety si dnes mohli niektorí poslanci nájsť vo svojich emailových schránkach: „Vážená pani poslankyňa, vážený pán poslanec, na úvod mi dovoľte ospravedlniť sa, že Vás zaťažujem, ale dúfam, že po prečítaní nasledujúcich riadkov pochopíte, prečo to robím. Dohnalo ma k tomu zúfalstvo a bezmocnosť. Volám sa Natália Poperníková (Lukáčová) a môj ocko je Váš kolega. Ja sama som mu aktívne pomáhala ako som mohla, aby sa stal poslancom,” začala mail žena, ktorá sa predstavila ako Natália a ktorej otec má byť poslanec Jozef Lukáč (47) z Kollárovho hnutia Sme rodina a je ženatý. Podľa sociálnych sietí žije Lukáč v stabilnom manželstve. Mladá žena v maile pred poslancami vytiahla kostlivca z rodinnej skrine a nešetrila emóciami. Čo prezradila o údajnej otcovej afére?

Manželka poslanca Jozefa Lukeša ho do domácich prác vždy zaúkoluje. Keď je mimo BA. – Foto: facebook

Zvedený otecko

Autorka uvádza, prečo sa rozhodla inkriminovaný email napísať a upozorniť na údajnú mileneckú aféru medzi Evou Hudecovou (31), poslankyňou za hnutie Sme rodina a poslancom Jozefom Lukáčom, tiež z Kollárovho hnutia: „Otecko nás vždy vychovával v duchovných hodnotách a o to ťažšie je teraz pre mňa sa vysporiadať s tým, že bol zvedený a zmanipulovaný mladou cynickou ženou, Vašou kolegyňou Evou Hudecovou. Je pre mňa ponižujúce trpieť to, že ocka zviedol niekto, kto by mu mohol byť dcérou alebo mojou sestrou. Viete si predstaviť to zúfalstvo, keď píšem Vám a žiadam Vás o pomoc. Neviete si ani predstaviť, aké náročné pre mňa bolo zistenie, že človek, ktorého milujem a vážim si ho najviac na svete, ktorý ma viedol pre štyrmi rokmi k oltáru, podľahol takémuto pokušeniu. Viem, že pre ňu je to iba chvíľkové potešenie a zvrátená hra. Pre ňu nie je rodina ako najsvätejšia inštancia dôležitá, lebo žiadnu nemá,” zúfa mladá Natália.

V emaile stojí, že Jozefa Lukáča bezbreho zviedla kolegyňa. – Foto: facebook

Žiadnu rodinu nemá! Je mi jej ľúto!

Autorka mailu, ktorý dostala dnes redakcia eReport k dispozícii, emóciami veru nešetrí. „Pre ňu nie je rodina ako najsvätejšia inštancia dôležitá, lebo žiadnu nemá. Je mi jej aj ľúto, možno keby poznala takú lásku, akú som zažila v rodine, takú lásku akú nám dával ocko, nikdy by ju neznesvätila zvedením manžela, otca a dedka,” pokračuje. Na záver apeluje na Lukáčových kolegov z národnej rady a hnutia Sme rodina. Žiada, aby Hudecová doslova nechala jej ocka na pokoji. Dokonca je odhodlaná jej aj odpustiť erotický prešľap. Ak sa vráti k manželke. Chce aby boli opäť rodina.

„Aj keď pochybil, stále je a bude mojim milovaným otcom. Viem, že politikou žije, mnohokrát na úkor rodiny, jeho neskoré príchody boli bežné, ale rešpektovali sme to, robil to z presvedčenia a z ideálov. A práve tieto ideály teraz zahadzuje, kvôli dočasnému poblázneniu zo strany ženy, ktorej nič nie je sväté. Verím, že dobre mienené slová z Vašej strany jej otvoria oči. Modlím sa za Vás a aj za ňu. Ak nechá môjho ocka na pokoji, odpustím jej, pretože ocko ma vychoval tak, že odpúšťať sa musí, nechcem prežiť celý život v nenávisti. Boh s Vami,” uzavrela autorka mailu.

Kto mlčí, svedčí?

Poslanca Jozefa Lukáča, z prešovského kraj sme oslovili, aby sa k „afére“ s Evou Hudecovou vyjadril. Telefón zložil skôr, ako sme dokončili otázku. „Nebudem sa vyjadrovať” rázne ukončil hovor. Eva Hudecová zdvihla telefón najprv príjemným hlasom. Keď zistila tézu, ktorá nás zaujímala, už zrazu telefonovať nemohla a nechala si otázky poslať písomne. Ospravedlnila to tým, že je v pléne a nemôže telefonovať. Otázky k emailu s údajným mileneckým pomerom sme jej zaslali sms správou. Odpoveď sme čakali ASAP. Avšak nereagovala. Svoje tajomstvá sa rozhodla nechať si pre seba.

List, kde je popísaná údajná milenecká afére medzi poslancami hnutia Sme Rodina, Hudecovou a Lukáčom nájdete v GALÉRII !

Foto: tasr, facebook


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

V parlamente koluje šokujúci mail! Odhalila dcéra poslanca pikantný sexškandál?

5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti