eReport.sk
Naď je najväčší konšpirátor
Jaroslav Naď Foto:tasr

VIDEO Naď sa blysol svojimi znalosťami: 2.svetová vojna začala, keď Nemci a Rusi napadli Poľsko!

Šíri Jaroslav Naď hoaxy? Alebo len mal na základnej a strednej škole rovnakého dejepisára s jeho kolegom zo strany OĽANO Andrejom Stančíkom? Kým ten pred pár dňami v relácii tvrdil, že Sovieti nás oslobodili len vďaka americkým tankom a pomoci, Jaroslav Naď perlil v Sobotných dialógoch. Kde odmietol diskutovať s „hoaxerom“ a „dezinformátorom“ Ľubošom Blahu z opozičného Smeru. Nuž, možno by nebolo na škodu, keby si obaja páni z OĽANO, zopakovali základy dejepisu.

Šíri Jaroslav Naď hoaxy?

„Putinovi sa nemôže ustupovať. Tak, ako sa nemohlo ustupovať Hitlerovi,“ začal odvolaný minister Naď svoje vyjadrenie. A dodal:

„My vieme, samozrejme všetci, ktorí máme základné vedomosti z histórie, že ako to bolo. Že tá 2. svetová vojna začala tak, že Hitler zaútočil na Poľsko zľava. A Rusko zaútočilo na Poľsko zprava. Čiže Rusi boli presne takým istým agresorom, ako Nemci. A kolaborantom s Nemcami. A až potom, keď Nemci zaútočili aj na Rusko, tak sa zrazu z Ruska stali bojovníci proti Nemecku.“

Nuž, podľa edupage sa na Slovensku vyučuje téma druhej svetovej vojny v deviatom ročníku základnej školy.

Toto nie je propaganda?

Jaroslav Naď spolu s pánom Stančíkom majú okrem zúrivého a spravodlivého boja za Ukrajinu, spoločnú ešte inú vec. Obaja tvrdia, že existuje aj niečo také, ako „demokratická cenzúra.“ A treba ju bezpochyby zaviesť. Čím skôr! Včera bolo neskoro!

Aby sme Slovensko zbavili tých, ktorí šíria „obludné lži.“ A ruskú propagandu. Samozrejme aj kvôli ochrane Slovákov, ktorí sú zrejme príliš hlúpi, aby sami rozpoznali pravdu.

A mali na veci vlastný názor. Resp. právo na názor Vám milí občania nik neberie, ale, ak si budete myslieť niečo iné, ako Vám tvrdí vláda a mainstream, ste len „hnusní hoaxeri!“

Tak si to zhrňme. Štátny tajomník zahraničia odvolanej vlády, tvrdí v televíznej diskusii, že Sovieti nás oslobodili vďaka americkým tankom. Odvolaný minister obrany, že Rusi napadli spolu s Nemcami Poľsko. A to bol začiatok 2.svetovej vojny. Kto tu teda šíri lži? A prekrúca históriu?

A je to na smiech alebo skôr na plač? Keď sa dvaja štátni úradníci(navyše jeden gróf s modrou krvou) prezentujú v médiách takýmito znalosťami? Či aj múdry schybí?

Zdroj: FB -Tik Tok hnutie Republika


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Naď sa blysol svojimi znalosťami: 2.svetová vojna začala, keď Nemci a Rusi napadli Poľsko!

Odoberať
Upozorniť na
13 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti