eReport.sk
Zľava Michal Šipoš a Igor Matovič. Foto: tasr

Šipoš z OĽANO odkázal: Oslovujeme ľudí na kandidátku, pre spoluprácu sú v hre viaceré strany

Šipoš z OĽANO odkázal, že volebná kampaň hnutia Igora Matoviča je v plnom prúde. Tvrdí, že pri rokovaniach o možnej spolupráci je v hre viacero strán.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Nenechajme sa Matovičom oklamať
  2. Smer stále rastie
  3. Šéfka Za ľudí Veronika Remišová.

Hnutie OĽANO priebežne oslovuje ľudí, ktorí by mohli byť na jeho volebnej kandidátnej listine. Pre TASR to uviedol predseda poslaneckého klubu hnutia Michal Šipoš. Dodal, že rokovania o možnej spolupráci majú otvorené s viacerými stranami.

Otvorení pre diskusiu aj s mimoparlamentnými stranami

„Finálne rozhodnutie bude na rozhodnutí predsedníctva,“ povedal Šipoš v súvislosti s kandidátkou do volieb. Predpokladá, že najskôr si spravia zoznam záujemcov a následne pristúpia k zostaveniu kandidátky. Podčiarkol, že o jednotlivých miestach by malo rozhodnúť predsedníctvo.

Líder hnutia Igor Matovič už potvrdil, že ostane na poslednom mieste kandidátnej listiny.

Rokovania má hnutie podľa jeho slov otvorené so stranami Nova či Kresťanská únia. „Bavíme sa aj so stranou Za ľudí,“ dodal. Šéfka strany Veronika Remišová, však toto rokovanie vôbec nekomentovala. Aj Šipoš uviedol, že prípadnú dohodu so Za ľudí oznámia, keď bude finálna. Nechcel dopredu komentovať jednotlivé rokovania. Hnutie je podľa jeho slov otvorené diskusii aj s mimoparlamentnými stranami, ktoré majú záujem a prechovávajú rovnaké hodnoty a nastavenie.

Líder hnutia Igor Matovič už potvrdil, že ostane na poslednom mieste kandidátnej listiny. Prvých desať miest by mali obsadiť nové osobnosti, od čísla 11 majú nasledovať poslanci a politici z hnutia.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šipoš z OĽANO odkázal: Oslovujeme ľudí na kandidátku, pre spoluprácu sú v hre viaceré strany

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php