eReport.sk
Simona Krainová, foto: profimedia

Simona Krainová opäť dráždi v bikinách: K behu pridala ďalší šport!

Modelka Simona Krainová (48) je dva roky pred päťdesiatkou v top forme. K behu pridala ďalší šport a chváli sa vypracovanou postavou v bikinách!

Už len preto, že väčšinu času trávi v poslednej dobe pri mori, tak Simonu Krainovú vidíme viac v bikinách a v žabkách ako v róbach a na vysokých podpätkoch. Svoje dokonalé telo vystavuje pravidelne na sociálnych sieťach. Tuk by ste na jej tele hľadali len ťažko. Simona sa pýši vypracovanou, štíhlou a svalnatou postavou.

Viac sa dozviete:

Aktuálne je aj s rodinou na Kanárskych ostrovoch, kde sa každé ráno venuje svojmu obľúbenému behu. „Cvičím, bez pohybu si už deň nedokážem predstaviť. Baví ma to a som spokojná,“ povedala Krainová. Vďaka výdaju energie sa nemusí v jedle až tak veľmi obmedzovať. K desaťkilometrovému behu pridala aj ďalší šport ideálny na peknú postavu.

Simona sa dala na plávanie, čo je k behu ideálna kombinácia. Denne zvládne aj päťdesiatšesť dĺžok v bazéne. Pochvaľuje si nielen samotný pohyb, ale aj fakt, že plávanie je ideálne pre celé telo, precvičuje viac svalov a svalových skupín. Pomáha jej však aj pri bolestiach chrbta a zvyšuje kapacitu pľúc.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport