eReport.sk
Simona Krainová, foto: instagram SK

Bartoška prehovoril o Krainovej: Drsné slová!

Česká modelka Simona Krainová (48) tento rok v Karlových varoch na festivale chýbala. Čo na to prezident festivalu Jiří Bartoška (74)?

Vášnivá debata sa strhla na Instagrame Simony Krainovej. Tento rok sa totiž nezúčastnila filmového festivalu v Karlových varoch, kde každý rok nemohla chýbať. „Gabča v stories hovorila, že vás tam hlavní organizátori tento rok nechceli,“ napísal Simone fanúšik na Instagrame.

Viac sa dozviete:

Modelka sa nenechala vyviesť z miery a reagovala len usmiatym emotikonom. To však od fanúšika nebolo všetko. „Vraj je to kvôli tomu, že ste sa v zime vyjadrovali o covide, že je to kravina. Vôbec neviem, o čo ide, ale verím vám, že skôr nestíhate,“ vyhlásil fanúšik. K tomu sa Krainová rozhodla vyjadriť. „Vôbec netuším, aká Gábina a aká kravina. Nemám čas riešiť hlúposti,“ napísala od srdca modelka.

K tejto kauze sa vyjadril aj prezident filmového festivalu Jiří Bartoška. „Nikomu nič nezakazujeme, to by bola arogancia a hlúposť. Kedysi sa písalo, že Hanychová nesmie do Karlových Varov. Sú to však len bulvárne titulky a hlúposti. Vôbec neviem, či pani Krainová povedala niečo proti covidu. A vôbec ma to nezaujíma,“ povedal nekompromisne Jiří Bartoška.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport