eReport.sk
Protestujúci, foto :eReport

FOTO Rušno pred budovou Markízy: Šimečka zneužil vzburu redaktorov na naháňanie bodov do eurovolieb


Rušno pre budovou Markízy! Vedenie komerčnej televízie je v ostrom boji so vzbúrenými redaktormi, ktorí nesúhlasia s krokmi vedenia. Dnes sa na základe toho konalo pred sídlom televízie v Záhorskej Bystrici konalo protestné zhromaždenie práve zamestnancov, ktorí sú s manažmentom v rozkole.

Šimečka zneužil vzburu redaktorov

Túto udalosť zneužili vo svoj prospech aj politici Progresívneho Slovenska. Podľa informácii portálu eReport, mal pred budovou televízie organizovať protest aj samotný šéf progresívcov Michal Šimečka, ktorý tak aj týmto spôsobom chcel pred sobotňajšími voľbami do Európskeho parlamentu nahnať politické body.

Protestné zhromaždenie pred sídlom TV Markíza

Zdroj: eReport

Vzbura a jasné stanovisko vedenie televízie

Začalo to všetko rozhodnutím moderátora Michala Kovačiča v priamom prenose kritizovať vedenie, ktoré sa rozhodlo pre niektoré zmeny vo vedení a smerovaní televízie. To sa viacerým redaktorom nepozdávala a vyhlásili tak vedeniu boj!

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Michal Kovačič a Michal Šimecka v relácii Na telo.
  2. Infantilný marketing

Vedenie komerčnej televízie sa rozhodlo prestať rokovať so štrajkujúcim výborom, ktorý zastupoval niektorých redaktorov. Manažment uviedol, že je pripravený na to, že títo redaktori podajú v najbližších hodinách výpovede. „Napriek našej snahe o opätovné stretnutie sme z druhej strany nateraz neobdržali odpoveď. Považujeme to za signál, že protistrana nemá skutočný záujem dosiahnuť dohodu. Rozhodli sme sa preto ukončiť rokovania so zástupcami štrajkového výboru. Vedenie je však stále kedykoľvek pripravené rokovať s členmi redakcie, ktorí chcú situáciu skutočne deeskalovať a viesť konštruktívne rozhovory,“ píše v stanovisku Markíza

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Rušno pred budovou Markízy: Šimečka zneužil vzburu redaktorov na naháňanie bodov do eurovolieb

Odoberať
Upozorniť na
23 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: