Senzácia majstrovstiev! Kanade nestačil s Rakúskom ani 5 gólový náskok. Rozhodlo predĺženie!

Najväčšia senzácia majstrovstiev sveta je tu! Postarali sa oň naši západní susedia. Kanade v zápase, v ktorom bola jednoznačným favoritom nestačil proti Rakúsku ani 5 gólový náskok.

Senzácia majstrovstiev

Hokejistom Rakúska sa podaril husársky kúsok a hneď proti najväčšiemu favoritovi svetového šampionátu. Po druhej tretine zápasu proti Kanade, prehrávali Rakúšania už 6:1, avšak všetko sa zmenilo v tretej tretine. Prestala Kanada hrať? Alebo rakúske hokejky boli začarované? To sú otázky, ktoré sa núkajú divákom, ktorí sledovali tretie dejstvo zápasu. Rakúsku sa podarilo v ňom streliť 5 gólov, čo znamenalo, že stav dorovnalo na 6:6. A nasledovalo predĺženie. V tom rozhodla o svojom víťazstve expresným gólom Kanada.