eReport.sk
Šéf KDH Milan Majerský.
Šéf KDH Milan Majerský. Foto: tasr

Šéf KDH má ponuku pre „demokraticky zmýšľajúcu osobnosť.“ Dá si „spicha“ s Hegerom

Majerský sa stretne s Hegerom! Predseda mimoparlamentného KDH Milan Majerský sa v piatok (13. 1.) stretne s dočasne povereným premiérom Eduardom Hegerom (OĽANO), pre ktorého má „ponuku“ od hnutia po zasadnutí jeho predsedníctva. TASR o tom informovala hovorkyňa KDH Lenka Halamová.  

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Koaličný trpaslík Za ľudí reaguje
  2. Fico je podobný ako Matovič
  3. Nie je korupcia ako korupcia?
  4. Mačkopsy nefungujú!

„V našom hnutí vytvárame priestor pre konzervatívne a demokraticky zmýšľajúce osobnosti. Z toho dôvodu sa predseda KDH Milan Majerský zajtra stretne s premiérom Hegerom a budú rokovať o našej ponuke,“ priblížila Halamová.

Zdroj: fb/krestanskidemokrati

Bližšie informácie k stretnutiu KDH neposkytlo. Vo svojom stanovisku poznamenalo, že je hnutím s históriou, personálnym zázemím i jasným hodnotovým rámcom. „Vnímajú to nielen voliči, ale tiež politici z iných strán,“ doplnilo hnutie.  

KDH spomínala v rámci úvah o spájaní aj Remišová

Majerský prednedávnom uviedol, že KDH je pripravené vytvoriť zázemie pre konzervatívne a demokraticky zmýšľajúce osobnosti. V uplynulých týždňoch a mesiacoch rokoval so zástupcami strán a osobnosťami z konzervatívneho spektra, ktoré majú záujem o spoluprácu s KDH.

KDH spomínala v rámci úvah o spájaní šéfka Za ľudí Veronika Remišová. OĽANO tiež uviedlo, že je otvorené rokovaniam o prípadnom spájaní. O spájaní rokuje aj predseda mimoparlamentnej strany Spolu Miroslav Kollár.

Rozpočet sa kresťanským demokratom nepozdával

Pripomíname, že KDH po schválení rozpočtu Hegerovej vlády hovorilo o veľkom riziku, ktorým je ďalšie enormné zadlžovanie štátu. A odkázanosť na eurofondy. Strana sa dokonca obáva toho, že pomyselná štátna „špajza“ môže byť po konci tohto volebného obdobia prázdnejšia, ako kedykoľvek predtým.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šéf KDH má ponuku pre „demokraticky zmýšľajúcu osobnosť.“ Dá si „spicha“ s Hegerom

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti