eReport.sk
S odchodom Hegera sa problém nevyriešil!
Predseda Nitrianskeho kraja Branislav Becík, foto:fb/b.b.

Becík TVRDO apeluje: S odchodom Hegera sa problém nevyriešil! Kontaminované obilie tu stále je a to treba riešiť!

S odchodom Hegerovej vlády sa problém s nebezpečným kontaminovaným obilím z Ukrajiny nevyriešil! Tento problém stále pretrváva, dokonca sa produkty z toho závadného obilia i naďalej predávajú v obchodných reťazcoch, a tak sa následne tieto dostávajú k spotrebiteľom, teda ku nám k občanom na Slovensku. Poukazuje na to i predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja (NSK) a člen opozičnej strany Hlas-SD Branislav Becík. Ten vo videu na sociálnej sieti tvrdo apeluje na súčasnú vládu, ktorá by mala podľa neho začať túto závažnú situáciu riešiť.

„Slovensko je momentálne zázračná krajina. Stačí vymeniť vládu a všetky kauzy predchádzajúcej vlády, jej neschopnosť, amaterizmus skrátka zmiznú. Všimli ste si aj vy, to ticho, ktoré tu zavládlo? Nikto nerieši čo sa stalo s 1500 tonami kontaminovaného obilia z Ukrajiny,“ hovorí Becík.

„S odchodom Hegera sa problém nevyriešil“

Prečo sú všetci ticho!? Zmizla vláda a s ňou aj kontaminované ukrajinské obilie a ostatné problémy Slovenska?“ Pýta sa Becík. Opozičný politik ďalej kriticky pokračuje: „Asi žijeme v zázračnej krajine, kde miznú problémy samé od seba zo dňa na deň,.“

OSTRÉ VIDEO OPOZIČNÉHO POLITIKA BRANISLAVA BECÍKA

Zdroj: fb/branislavbecik

Zmysli všetky problémy?

Becík kladie hneď niekoľko rečníckych otázok na základe, ktorých poukazuje na závažné problémy, ktoré spoločnosť na Slovensku trápia. Nikto na ne doposiaľ nehľadá adekvátne riešenia: „Myslíte si, že sa už vyriešil problém s nedostatkom lekárov na Slovensku? Myslíte si, že je už všetko obilie zo zahraničia skontrolované? A myslíte si, že sa niekto skutočne stará o zdravie slovenského národa?“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Hlas s drsným odkazom Včanovi
  2. Na ilustračnej snímke ručná sejba pšenice v Horovciach.

Linhart rovnako pripomína závažnosť témy

K problematike kontaminovaného ukrajinského obilia sa pedantne vracia i nezaradený poslanec Národnej rady Slovenskej republiky Patrick Linhart. Ten poukazuje na viaceré skutočnosti. V exkluzívnom rozhovore pre portál eReport popísal viaceré kroky, ktoré v danej závažnej téme, akou bezpochyby obilie obsahujúce nebezpečné toxické látky je.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Becík TVRDO apeluje: S odchodom Hegera sa problém nevyriešil! Kontaminované obilie tu stále je a to treba riešiť!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti