eReport.sk
NAKA od rána zasahuje, foto:tasr

ROZSIAHLA AKCIA NAKA Komando zasahuje i vo firme blízkej poslancovi NR SR!

Rozsiahla akcia Národnej kriminálnej agentúry. Komando NAKA zasahuje v hlavnom meste vo viacerých sídlach firiem. Podľa medializovaných informácií má ísť aj o bratislavské firmy, ktoré sú blízke k poslancovi Národnej rady SR.

Rozsiahla akcia NAKA

Podľa informácií portálu Topky.sk policajti zasahujú vo Fun rádiu, ktorého majiteľom je predseda strany Sme rodina Boris Kollár. Zasahovať majú aj v spoločnosti SLOVCLEAN, ktorá má zasa blízko k bývalému poslancovi Martinovi Borguľovi či v Prvej stavebnej sporiteľni.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. NAKA

„Radi by sme sa vyjadrili k dnešnému policajnému zásahu na Leškovej 5. Páni vyšetrovatelia boli veľmi milí a predložili sme im všetko, o čo požiadali, aby bola situácia veľmi rýchlo vyjasnená. Nie sme si vedomí, žeby sme nejakým spôsobom porušili zákon. Sme slobodné a nezávislé médium a pánom veríme, že všetko prebehne v súlade so zákonmi a v nevyhnutnej miere,“ napísalo Fun rádio na sociálnej sieti.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

ROZSIAHLA AKCIA NAKA Komando zasahuje i vo firme blízkej poslancovi NR SR!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php