eReport.sk
Meghan Markle a princ Harry, foto: tasr

Rozhovor plný zvratov! Princ Harry a Meghan prezradili pohlavie bábätka

Ten, kto sledoval rozhovor Oprah Winfrey s Meghan Markle a princom Harrym nestíhal sa čudovať. Zamilovaný pár perlil a prezrádzal pikošky nie len zo svojho súkromného života. Jednou z nich bola aj správa, že sa zosobášili dávno pred oficiálnym obradom.

Pohlavie bábätka

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan Markleová prezradili, že ich druhé dieťa, ktoré sa má narodiť v lete, bude dievčatko. Uviedli to v rozhovore s americkou moderátorkou Oprah Winfreyovou, ktorý v USA odvysielali v nedeľu večer.

Išlo o výnimočný pozitívny moment v rozhovore, ktorý sa týkal prevažne ich problémov v kráľovskej rodine. Ich prvé dieťa, syn Archie, bude mať v máji dva roky.

„Mať chlapca a potom dievča, čo si môžete viac želať?” povedal Harry, ktorý sa k interview pridal po tom, ako Meghan hovorila s Winfreyovou sama. Harry poprel, že by nečakane prekvapil kráľovnú Alžbetu II. oznámením, že s Meghan sa nevrátia k plneniu svojich povinností členov britskej kráľovskej rodiny. Podľa jeho slov tomu predchádzalo viacero konverzácií.

Nechal ma v štichu

Harry však povedal, že má pocit, že ho jeho otec princ Charles „nechal v štichu, pretože si prešiel niečím podobným”. „Vie, aké je to cítiť bolesť,” uviedol s tým, že otec prestal reagovať na jeho telefonáty. Doplnil, že jeho otec i jeho brat princ William sú „uväznení” v kráľovskom systéme.

Foto: tasr, YouTube CBS

V interview Harry hovoril tiež o svojich obavách, že sa “zopakuje história”, čím narážal na tragédiu okolo svojej matky princeznej Diany. Tá sa po rozchode s princom Charlesom odcudzila kráľovskej rodine a bola predmetom intenzívneho záujmu médií pred smrťou pri autonehode v Paríži v roku 1997.

„Urobili sme všetko pre to, aby sme mohli ostať v kráľovskej rodine,” dodal Harry, podľa ktorého je jednoduchou odpoveďou na otázku, prečo s manželkou odišli z Británie, „chýbajúca podpora a chýbajúce porozumenie”. „Vzal som veci do vlastných rúk. Musel som to urobiť pre svoju rodinu,” zdôraznil.

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Zaujímavosti