eReport.sk
Znovu budú nemecké tanky bojovať proti Rusku
Anna Belousovová Foto: tasr

Rozčúlená Belousovová vláde: Ste naozaj takí tupí a nesledujete vývoj, alebo je vám ľúto, že svitá na mier?

Bývalá politička a známa komentátorka Anna Belousovová verejného diania si myslí, že vláda zámerom dodávať Ukrajine vojenský materiál neohrozuje len občanov Slovenska, ale aj celý svet. Svoje tvrdenie vysvetľuje tým, že vláda podľa nej zásielkou materiálu prilieva v konflikte olej do ohňa v čase, kedy mierové rokovania medzi Ruskom a Ukrajinou napredujú, čo si pochvaľujú obidve strana. Pravdou je, že dnes prebieha už štvrté kolo rokovaní medzi znepriatelenými stranami.

„Svitá na mier? Ruská aj ukrajinská strana si pochvaľujú, že spoločné rokovania sa zlepšili! Slovensko daruje Ukrajine vojenský materiál za viac ako dva milióny eur. Rozhodla o tom vláda na mimoriadnom rokovaní,“ poukazuje Belousovová na sociálnej sieti na dve udalosti, ktoré podľa nej spolu neladia.

Vláda je podľa nej škodná

Svoj hnev pri tom obracia v prvom rade na adresu vlády premiéra Eduarda Hegera (OĽANO). Tá svojou aktivitou podľa nej ohrozuje svet: „Chcem sa opýtať vlády SR: To ste naozaj takí tupí, že nesledujete vývoj, alebo je vám ľúto, že svitá na mier a chcete liať benzín do ohňa ?! Veď vy už nie ste len škodná pre občanov Slovenska. Vy už ohrozujete celý svet!“

Belousovová sa taktiež vládnych politikov otvorene pýta, že kto teda na Ukrajinu vládou schválenú dodávku munície odnesie, hlavne s prihliadnutím na fakt, že ruská strana avizovala zničenie každej podobnej zásielky.

Bude vás zaujímať:

  1. Vladimir Putin, Volodymyr Zelenskyj
  2. Pápež František a Eduard Heger.
  3. Robert Fico počas tlačovky Smeru-SD.
  4. Národné vlajky: Rusko a Slovensko.
  5. Zahraničnopolitický analytik a bývalý minister medzinárodných vzťahov SR Pavol Demeš.
  6. Benjamin Hall.
  7. Na kombosnímke zľava: Andor Šándor, Martina Koller, Štěpán Kotrba.
  8. Uvrhli štát do krízy?
  9. Igor Matovič (OĽaNO).

„Kto z vás hrdinov tam tie zbrane povezie ? Heger ? Naď? Kollár ? Sulík? Alebo Matovič so Šeligom ? Rusko upozornilo, že každá kolóna, ktorá vezie vojenský materiál, bude po prechode na územie Ukrajiny zlikvidovaná!“, rozhorčene skonštatovala expolitička.

Vyzýva Čaputovú, aby konala

Konať by podľa Belousovovej mal aj prezidentský palác, k čomu vo svojom komentári aj vyslovene vyzvala. „Polícia a právni odborníci z okolia pani prezidentky, budíček !!! Paragraf o podpore vojny, ktorým sa vyhrážali mne, by mal byť teraz použitý proti vláde SR, ktorá v čase, keď sa rokovania strán konfliktu začínajú zlepšovať, dovozom zbraní podporuje eskaláciu vojnového násilia,“ uzavrela Belousovová.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Rozčúlená Belousovová vláde: Ste naozaj takí tupí a nesledujete vývoj, alebo je vám ľúto, že svitá na mier?

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti