tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Richard Lintner, foto: ereport

Richard Lintner zažil veľkú hokejovú slávu: Na Žiga Pálffyho sme nikto nemali!

Bývalý hokejista Richard Lintner (43) má pred sebou ďalšiu televíznu výzvu. V talkšou Cintronáda bude spovedať známe osobnosti nielen z oblasti hokeja. Pre eReport.sk prehovoril o rodine, luxuse, ale aj o tom, kto zo známych hokejistov mal podľa neho najväčší talent.

Sen o vlastnej talkšou

Bývalý vrcholový hokejista Rišo Lintner bol posledné roky známy aj ako športový komentátor. Pred časom sa mu splnil aj sen o vlastnej talkšou. Citronáda bude najmä o hokeji a on ako moderátor v nej privíta množstvo exkluzívnych hostí. „My sme tento formát pripravovali už desať mesiacov. Bolo veľa času na tréningy a komunikáciu. Musel som sa dostať do pozície, v ktorej som sa cítil komfortne. Hokej je šport, v ktorom som doma. Prešiel som rôznymi pozíciami. Bol som aktívnym hráčom, hráčskym manažérom, manažér ligy a ako hokejista som účinkoval aj v reprezentácií a na Olympiáde,“ tvrdí Lintner.

Myslí si, že spojenie športu, hokeja a dobrá debata môžu zaujať televíznych divákov. Túži po tom aby sa ľudia pri jeho šou aj zabávali. S televíziou má bohaté skúsenosti, no absolvoval aj niekoľko moderátorskych tréningov. „Divák určite nie je zvedavý na nejaký umelý a škrobený úsmev, alebo pózu. Budem sa snažiť byť autentický a pôsobiť čo najprirodzenejšie. Hostí si bude do šou pozývať osobne. „Budem si pozývať ľudí, ktorých poznám po kamarátskej stránke. Je v tom pridaná hodnota. Nebudem ich spovedať ako novinár, ale skôr ako kamarát, čo môže byť pre diváka zážitok,“ myslí si bývalý hokejista.

Fandí konkurencii:

Vlastnú talkšou majú aj jeho kamaráti Marián Gáborík a Boris Valábik. Rišo bol v ich podcastoch niekoľkokrát a raz bol aj súčasťou ich televízneho programu. „Mňa osobne ich šou baví. S chalanmi máme výborný vzťah. Napríklad s Mariánom Gáboríkom sme sa viackrát bavili a vymieňali sme si skúsenosti. Nevnímam ich ako konkurenciu, no skôr ako ľudí, ktorí sa snažia priniesť na obrazovky niečo zaujímavé a originálne. Podľa mňa sa im darí a verím, že sa bude dariť aj mne,“ dodáva Rišo.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Richard Lintner zažil veľkú hokejovú slávu: Na Žiga Pálffyho sme nikto nemali!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku