tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Veronika Remišová, foto:tasr

VIDEO Remišová kritizuje Žilinku: S Ruskom hral pochybné hry, nemá na svojom mieste čo hľadať!

Podpredsedníčka vlády Slovenskej republiky a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová sa opäť pustila do generálneho prokurátora Maroša Žilinku. Podľa nej „človek, ktorý hral s Ruskom pochybné hry, nemá na čele GP demokratickej krajiny čo hľadať.

Šéfka Za ľudí dlhodobo kritizuje generálneho prokurátora. Jej kritika začala po diskutabilnej návšteve Maroša Žilinku Ruska pri príležitosti výročia založenia tamojšej prokuratúry spred pár mesiacov. Teraz vidí Remišová ďalší veľký problém v osobe Maroša Žilinku v tom ako sa podľa nej šéf Generálnej prokuratúry názorovo postavil k ruskej invázii na Ukrajinu.

Foto: Fb/v.remisova

Remišová: Hral s Ruskom pochybné hry

„Na tlačovej konferencii som dostala od novinárov otázku, ako vnímam škandalózne pôsobenie generálneho prokurátora v kontexte vojenskej agresie Ruska. Odpoveď je jasná: V čase, keď nás Rusko zaraďuje na zoznam nepriateľov, bombarduje nemocnice a školy, cielene vytvára humanitárnu katastrofu v mestách Ukrajiny a vyhráža sa celému svetu jadrovou vojnou, generálny prokurátor demokratickej krajiny, ktorý hral pochybné hry s režimom v Rusku nemá na svojom mieste čo hľadať,“ uvadza Remišová na adresu Žilinku.

Maroš Žilinka

Remišová ostro kritizuje Žilinku – Foto: Tasr

Remišová kritizuje pracovné dohody s Ruskom

„Jeho stále platná dohoda s generálnym prokurátorom Ruska, jeho fotky s Putinovým vojnovým podporovateľom, jeho postoj k obrane Slovenska a k okupácií v roku 1968 sú zradou strategických a bezpečnostných záujmov Slovenskej republiky. Možnosti jeho odvolania a disciplinárneho stíhania majú v rukách poslanci parlamentu a prezidentka Slovenskej republiky. Je ich zodpovednosťou a úlohou konať,“ dodala ministerka.

Bude vás zaujímať:

  1. Vicepremiérka a líderka strany Za ľudí Veronika Remišová.
  2. Na kombosnímke zľava Peter Pellegrini a Veronika Remišová.
  3. Na snímke fotografia neznámeho autora na výstave fotografií z prvých dní okupácie Československa v auguste 1968.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Remišová kritizuje Žilinku: S Ruskom hral pochybné hry, nemá na svojom mieste čo hľadať!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku