eReport.sk
Týmto plagátikom chcel Jožo Pročko v Národnej rade počas vystúpenia opozičnej poslankyne z SaS zaujať. Zdroj: Screenshot video eReportYouTube.com

VIDEO Pročko v parlamente opäť „exceloval“, umravniť ho musel až jeho opozičný kolega

Šašo v parlamente. Kedysi televízny komik a zabávať Jožo Pročko je už druhé volebné obdobie „ctihodným“ poslancom v Národnej rade SR. Keď bol v koalícii bol ešte ako tak normálny, teraz, keď je v opozícii, sa tam správa ako dokonalý šašo. A je mu jedno, či v rozprave a pri diskusii ruší iba koalíciu, alebo aj opozíciu, ktorej je i on členom.

Koalícia či opozícia, všetko jedno

Zákaz používania vizuálnych pomôcok v parlamente zaviedol, a poslanci mu to schválili na konci roka 2016, expredseda parlamentu Andrej Danko. Spravil tak ako odvetu za neustále rušenie priebehu schôdze poslancom Igorom Matovičom. V šľapajach svojho veľkého „šéfa“ sa rozhodol ísť zabávač Jožo Pročko, ktorý sa rozhodol nerešpektovať nariadenie a iniciatívne robil obštrukcie. Nerobil tak ale iba koalícii, ale najnovšie aj opozícii.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Kým pôjdete voliť
  2. Monika Beňová v relácii Na hrane

Počas stredajšieho zasadnutia parlamentu nosením popísaného papiera, čo zachytil a zverejnil vo videu redaktor eReportu, robil obštrukcie Márii Kolíkovej zo SaS. A to pri jej prejave počas rozpravy v druhom čítaní o novele trestného zákona. To sa ale nepáčilo poslancovi z Progresívneho Slovenska Ivanovi Štefunkovi, ktorý sa do, podľa jeho slov, kvalitnej rozpravy poslankyne Kolíkovej, započúval. Šašo Pročko to teda od neho riadne schytal.

Zdroj: eReportYouTube.com

Ako vidieť, „zabávači“ z OĽaNO neberú ohľad n nikoho, koalícia či opozícia, všetko jedno. Hlavne nech je sranda. „Súdržnej“ opozícii zrejme poslanci z hnutia OĽaNO (teda Slovensko) už zrejme lezú poriadne na nervy.

Zdroj: eReport YouTube.com


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Pročko v parlamente opäť „exceloval“, umravniť ho musel až jeho opozičný kolega

Odoberať
Upozorniť na
24 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre