eReport.sk
Patrik Tkáč, foto: profimedia

Priznanie manželky Patrika Tkáča: Užívala som si to s ôsmimi fešákmi!

Milionár Patrik Tkáč (47) má doma ženu s poriadnou predstavivosťou. Iveta Tkáčová (37) je zjavne rada v centre mužskej pozornosti.

Všetci sme zavretí doma, nemáme spoločenský kontakt, nechodíme do nákupných centier a cestujeme minimálne. Preto je v tejto dobe extrémne v kurze žiť život vo virtuálnom svete. Spomienky na zážitky pred koronou zverejňuje na svojom profile prominentná dáma Iveta Tkáčová. Nedávno vybrala manželka známeho finančného žraloka jednu z mnohých, ale poriadne pikantnú. Obkolesená tromi naštylizovanými alfa samcami vo vyzývavých trblietavých šatách, dramaticky pózuje pre fotografa. Zo záberu ide dokonalá erotická emócia, ktorú priznala aj sama Tkáčová. Sexom nabitá fotografia ju zjavne nenechala chladnou.
Fotografia vznikla, keď predvádzala oblečenie na módnej prehliadke. Avšak nebola len taká hocijaká. Vymysleli k nej aj príbeh. Scénka zasadená do prostredia baru. Tkáčová predvádzala medzi ôsmimi mužmi. Keď tieto fantázie svojej milej opísané na Instagrame čítal pracháč Tkáč, musela sa v ňom pohnúť aspoň jedna bunka:: „Scénka bola zasadená do prostredia baru, kde som bola jedinou prítomnou ženou s ôsmimi fešákmi a nebudem klamať – užila som si to,“ napísala Tkáčová natvrdo.

Sexi foto Tkáčovej v obkolesení mužov nájdete v GALÉRII!

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport