eReport.sk
KK28 Londýn - Na archívnej snímke z 5. marca 2020 britský princ Harry a jeho manželka Meghan Markleová na odovzdávanie cien Endeavour Fund Awards v Londýne. Britský princ Harry a jeho manželka Meghan Markleová podali vo štvrtok 23. júla 2020 žalobu na jedného alebo viacerých bulvárnych fotografov. Obviòujú ich z toho, že bez povolenia zhotovovali zábery ich 14-mesaèného syna Archieho. FOTO TASR/AP FILE - Prince Harry and Meghan, the Duke and Duchess of Sussex arrive at the annual Endeavour Fund Awards in London on March 5, 2020. The couple are suing to stop the sale of a photo of their son Archie that they say was shot at their Los Angeles-area home in invasion of their privacy. The suit filed Thursday says it was brought on by “serial intrusions of the privacy of a 14-month-old child.” It says photographers have perched on a ridge to peer into their private spaces, and photo-shooting drones have constantly flown over their home. The anonymous sellers say the photo was shot on a Malibu outing, but the suit says Archie hasn't been in public since they moved to California earlier this year. (AP Photo/Kirsty Wigglesworth, File)

Princ Harry a Meghan: Návrat do Veľkej Británie

Vojvodkyňa Meghan a princ Harry pravdepodobne oslávia Nový rok vo Veľkej Británií. Čaká ich totiž pojednávanie pred Najvyšším súdom.

Všetko nasvedčuje tomu, že princ Harry a jeho manželka Meghan Markle oslávia Nový rok vo Veľkej Británií. Podľa aktuálnych nariadení budú v karanténe dva týždne. Súdny proces by sa mal začať 11. januára. Dvojica ešte minulý rok zažalovala zahraničný bulvár, pretože zverejnil súkromný lisť, ktorý Meghan adresovala otcovi.

Predpokladá sa, že Harryho čaká aj osobný rozhovor s kráľovnou. Viaceré zdroje z paláca uviedli, že Harry často prekračuje hranice a to najmä tým, že sa pričasto vyjadruje k politickému dianiu v Amerike. Princ žije už bol roka s manželkou Meghan a synom Archiem v USA. V januári vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu opustili kráľovskú rodinu a presťahovali sa do Severnej Ameriky. Pôvodne však mali namierené do Kanady. Ich hovorca potvrdil, že si dvojica značne polepšila. Uzatvorili totiž zmluvu s Netflixom v hodnote 122 miliónov eur.

foto: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Princ Harry a Meghan: Návrat do Veľkej Británie