eReport.sk
Kam sa chodia radiť Šimečka s Hojsíkom? Radačovský upozorňuje na to, ako naši liberálni europoslanci žalovali v Bruseli.
Europoslanec a šéf strany Slovenský Patriot Miroslav Radačovský. Foto: FB / Miroslav Radačovský

Radačovský: Predstavitelia KDH sú nepolepšiteľní a Slováci by si mali zapamätať, koho vo voľbách do EP nevoliť


Zdá sa, že politici z Kresťansko-demokratického hnutia nejdú svojím voličom, ale ani skutočným kresťanom, vôbec príkladom. Ich správanie je asi také, ako keď sa kresťan, ktorý sa celý týždeň rúha, ide v nedeľu vyspovedať a pomodliť, no len čo vyjde z kostola, tak robí to isté čo robil predtým než sa šiel kajať. Alebo je to rovnaké, akoby fašisti spolupracovali s komunistami. No viete si takéto niečo predstaviť?

Dostanú hokejkou po hlave a pukom do čela

Politici zastupujúci KDH a tiež Slovensko v Európskom parlamente si zrejme vôbec neuvedomujú, aké hodnoty by mali presadzovať a zastávať. A keďže to nerobia, dočkali sa za to ostrých slov od svojho europoslaneckého kolegu a šéfa strany Slovenský Patriot Miroslava Radačovského, ktorých ich v statuse tvrdo skritizoval za to, ako farizejsky sa správajú.

„Predstavitelia KDH sú skutočne nepolepšiteľní. Nie tak dávno, čo sa dali do spolku s liberálmi, keď chceli zvoliť liberálneho prezidenta Korčoka a vo štvrtok sa im liberáli odmenili tak, že v Európskom parlamente hlasovaním za „potratový zákon“ prevalcovali ich kresťanské hodnoty,“ pripomína Radačovský.

Je dobré si zapamätať, ktorí europoslanci zastupujú Slovensko a ktorí sa, nedajbože, budú v nadchádzajúcich eurovoľbách opätovne uchádzať, aby Slovensko v EP zastupovali, resp. zastupovali všetko možné, len nie to, čo je pre Slovensko dobré.

Miroslav Radačovský, europoslanec a predseda strany Slovenský Patriot

„A teraz sa opätovne europoslanci Miriam Lexman a Ivan Štefanec dali do spolku s Bilčíkom, Nicholsonovou, expertom na tchory Wiezikom, Hojsíkom, Jurzycom a zosnovali 10. apríla spoločnú výzvu, v ktorej žiadajú, aby Slovákom, hrajúcim v KHL, zakázali účasť v reprezentácii,“ upozorňuje šéf strany Slovenský Patriot, podľa ktorého takto spojiť nenávisť voči ruským športovcom s nenávisťou voči vlastným občanom, Slovákom, hrajúcim v KHL, skutočne príznačné pre vyššie citovaných liberálov. „Ale že sa k nim pridali aj europoslanci za KDH, toto už určite nepochopia ani veriaci Slovenska,“ krúti hlavou Radačovský.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Šport do politiky nepatrí

Podľa Radačovského je veľmi pravdepodobné, že aj teraz od liberálov dostanú po nose a možno od športovcov Slovákov, ich fanúšikov, ale aj úprimne veriacich, obrazne povedané, aj hokejkou po hlave a pukom do čela, aby sa konečne už raz spamätali a nespájali sa s tými, ktorí len pred časom v EP prevalcovali hodnoty, na ktorých kresťanstvo stojí. „Ešte šťastie, že máme rozumných ľudí vo vedení SZĽH, ktorí konštatovali, že každý hokejista, ktorý vlastní slovenský pas a má požadovanú výkonnosť, má právo reprezentovať Slovensko na medzinárodných podujatiach.

Je dobré si zapamätať, ktorí europoslanci zastupujú Slovensko a ktorí sa, nedajbože, budú v nadchádzajúcich eurovoľbách opätovne uchádzať, aby Slovensko v EP zastupovali, resp. objektívne povedané, zastupovali všetko možné, len nie to, čo je pre Slovensko dobré,“ nedával si v samom závere Miroslav Radačovský servítku pred ústa.

Zdroj: FB / Miroslav Radačovský

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Radačovský: Predstavitelia KDH sú nepolepšiteľní a Slováci by si mali zapamätať, koho vo voľbách do EP nevoliť

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: