eReport.sk
Princ Philip, foto: tasr

Posledná prestrelka medzi princom Philipom a Charlesom: Prečo sa pohádali?


Princ Philip (†99) zomrel len dva mesiace pred okrúhlymi stými narodeninami. Tie s ním riešil jeho syn princ Charles (72).

Iba deň pred smrťou princa Philipa s ním princ Charles hovoril o jeho stých narodeninách. A to i napriek tomu, že vedel ako je táto téma vojvodovi z Edinburgu nepríjemná. Charles však na túto debatu rozhodne nezabudne.

Related Posts

Podľa britských médií nasledovník trónu túto vec riešil pri lôžku svojho umierajúceho otca. Okúzľujúcu slovnú prestrelku popisuje na BBC sám Charles. „Hovorme o tvojich narodeninách,“ povedal princovi Philipovi slabým hlasom, lebo tušil, že otec o niečom takom hovoriť nechce. „Chcel by som hovoriť o tvojich narodeninách a o tom, či bude aj recepcia,“ dožadoval sa Charles. Odpoveď princa Philipa bola ako obvykle vtipná. „No toho by som sa ale mal dožiť, že?“, odsekol synovi. „Vedel som, že to povieš,“ reagoval na otcove slová Charles a dvojica sa napokon na tomto vtipe spoločne zasmiala.

Nasledujúci deň však Philip skutočne zomrel. Šarmantný Philip stál po boku kráľovnej Alžbety II. neuveriteľných 70 rokov. Jeho smrť bola pre Britov veľkou ranou. Princ Philip bol vďaka svojej povahe a humoru nesmierne obľúbený na celom svete.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Posledná prestrelka medzi princom Philipom a Charlesom: Prečo sa pohádali?

KOMENTOVALI STE: