eReport.sk

Poslanec za OĽANO šokuje: Ľudia nám nadávajú a pľujú do tváre!

Fúha. Ako to už býva, odvolávanie členov vlády so sebou často prináša rôzne zaujímavé momenty. Jedným takým bolo aj vystúpenie poslanca za OĽANO Milana Kuriaka, ktorý opísal, ako vyzerajú stretnutia koaličných politikov s pospolitým ľudom.

„Posledné mesiace sa dosť často stretávam s ľuďmi a okrem tých, ktorí nám nadávajú a pľujú do tváre, dosť rapídne pribúdajú takí, ktorí sa spamätali a vidia, veľa dobrých krokov súčasnej vlády,“ bránil Kuriak česť ministra financií Igora Matoviča. Reagoval na opozičného poslanca Erika Tomáša. „No, čo vám poviem. 90 % ľudí, ho nemá rado. Dokázal to za rok a štvrť. To je na zápis do Guinessovej knihy rekordov,“ zamyslel sa politik a pokračoval.

Milan Kuriak sa Igora Matoviča dlhodobo zastáva. Priznal však, že ľudia po nich lupene ruží nehádžu. – Foto: tasr

„Keď by sa prešiel po ulici, tak 9 z 10 Slovákov mu niečo povie,“ tvrdí Tomáš s tým, že Matovičovi hrozí, že mu raz niekto dá facku.

Kuriak, ktorý sa svojho straníckeho šéfa pravidelne zastáva, však nesúhlasí. „Dookola opakujete o 90 % nedôvere Igora Matoviča u ľudí. Aby ste neboli prekvapení. Realita začína byť trošku iná,“ nedal sa poslanec za Obyčajných ľudí. Handrkovanie o Matovičovu obľúbenosť však bola úplne zbytočná. Parlament nakoniec podržal ministra financií vo svojom kresle.

Viac o odvolávaní Igora Matoviča sa dozviete tu:

  1. Igor Matovič sa ukláňa po hlasovaní.
  2. Robert Fico (Smer-SD)

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport