eReport.sk
Foto: instagram

Poslanec za OĽANO si vystrelil z Grendela: Zverejnil jeho FOTO PRED a PO

Už jeden celý deň otvorili kostoly, obchodné centrá i kaderníctva, ktoré sa tešia enormnému záujmu. Aj keď sú mnohí stále ostražití a k uvoľňovaniu opatrení pristupujú opatrne, potešenie z novej „frizúri” si nevedeli odpustiť. Medzi nimi boli aj známe tváre z politiky.

Prvý deň uvoľnenia opatrení sa novým „ja” pochválil premiér Eduard Heger. Hneď za ním nasledoval minister práce Milan Krajniak, ktorý svojou premenou doslova šokoval. Jeho novú vizáž zdieľal aj Heger a pridal popis: „Tak niektorí kolegovia z vlády potrebovali kaderníka viac ako ja.”

Z poslancov, ktorí sa s levou hrivou nemôžu pochváliť si vystrelil poslanec za hnutie OĽANO Andrej Stančík. Teda konkrétne z Gábora Grendela. Ten, zrovna „mega háro” nemá a tak jeho hlavu zdobí plešina. Pri príležitosti otvorenia kaderníctiev poslanec zazdieľal jeho fotku PRED a PO a pridal popis: „Dnes okrem premiéra využil otvorené kaderníctva aj Gábor Grendel.” Do koláže dal obe fotky rovnaké, nakoľko Grendel s vlasmi toho veľa nezmôže. Ten na príspevok rýchlo zareagoval a zmohol sa len na: „Tak dík,” so smejúcim sa smajlíkom.

FOTO politikov po tom čo navštívili kaderníkov, nájdete v GALÉRII

Zdroj: Instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport