eReport.sk
Patrick Linhart (Sme rodina). Foto: tasr

Poslanec premenoval SaS na Stranu amatérov Slovenska a poslankyňu nazval zúfalkou. „Žiarliš!“ odkázala mu

Zdá sa, že v tejto koalícii nebude nikdy pokoj. Buď sa hádajú lídri jednotlivých strán, alebo do seba rýpu poslanci. Dlhodobé napätie je cítiť najmä medzi Patrickom Linhartom zo Sme rodina a Jarmilou Halgašovou zo SaS. Najnovšie sa pohádali kvôli potravinovému semafóru.

Linhart o potravinovom semafóre hovorí odkedy si sadol do poslaneckých lavíc. Nepáči sa mu, že jeho aktivity v tejto veci vraj kopíruje koaličná kolegyňa. „Teraz sa v bývalej riaditeľke Otravinárov – súčasnej náhradnej poslankyni „zúfalke Halgašovej” prebudili „materské city a nečisté svedomie” a odrazu nám tu ukradla potravinový semafor pre školy a škôlky! Tu je dôkaz, ako zúfalo kopíruje všetko, čo robím ja, viď foto. Žeby podobnosť „čisto náhodná”?“ rozčuľuje sa na sociálnej sieti Linhart a pripojil aj porovnanie fotografií z akcie, ktorú robil on a ktorú robila Halgašová.

– Foto: fb/patricklinhartposlanec

Prebudilo sa v zúfalke SAS „spiacej Jarmile” Halgašovej nečisté svedomie, alebo ide iba o bohapustú krádež témy kvôli mediálnej pozornosti?! Som rád, že si pani poslankyňa osvojila náš projekt Potravinový Semafor 3 pre školy, škôlky.. no akosi si z neho urobila osobnú PR kampaň bez akejkoľvek práce,“ frfle poslanec za Sme rodina, podľa ktorého to poslankyňa nemyslí úprimne, pretože s ním spoločne nepracuje na projekte, ktorý má už rozbehnutý od apríla spolu s ďalšími kolegami. „Pani poslankyňa SaS po objavení sa v médiách už neprejavuje o projekt záujem, aj keď som ju osobne kontaktoval,“ dušuje sa Linhart, ktorý vraj pracuje na tom, aby bol do parlamentu predložený aj zákon. „Snáď ho po mediálnych dozvukoch strany tzv. odborníkov nebude SaS (Strana amatérov Slovenska) v parlamente blokovať,“ rypol si poslanec.

Lenže Halgašová si po hlave skákať nenechala. „Ak niekto klame a zavádza, rozhodne to nie som ja. Nie je to po prvýkrát, čo svojich koaličných kolegov napádaš svojimi nenávistnými statusmi, ktorých jediným cieľom je zbierať politické body u svojich voličov. Tento tvoj ďalší agresívny výpad voči mojej osobe, žiaľ, považujem za obyčajnú žiarlivosť, pretože ak sa skutočne a dlhodobo venuješ deťom a ich stravovaniu na školách, ak nemáš zatvorené oči a sleduješ dianie okolo seba, potom musíš vedieť, že si naskočil do už dávno rozbehnutého vlaku,“ upozornila ho politička, ktorá tvrdí, že sa školskému stravovaniu venuje dlhodobo. Dokonca s tým vraj začala skôr ako Linhart. Hádku však nakoniec ukončila. „Nebudem sa s tebou hašteriť ako neposlušné deti v škôlke, je to nedôstojné,“ uzavrela s tým, že mu želá veľa šťastia pri práci.

Čítajte viac:

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Poslanec premenoval SaS na Stranu amatérov Slovenska a poslankyňu nazval zúfalkou. „Žiarliš!“ odkázala mu

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport