eReport.sk
Patrick Linhart, foto: tasr

VIDEO Koaliční poslanci sa povadili v priamom prenose. Fotia si moju obezitu!

Má šancu zoskupenie štyroch koaličných strán vydržať? Nielen, že sa medzi sebou hašteria ministri, ale došlo už aj na poslancov. Na výbore pre pôdohospodárstvo to nedávno vrelo medzi poslancom Sme rodina Patrickom Linhartom a Jarmilou Halgašovou zo SaS. Poslankyni sa nepáčilo, že si ju Linhart natáča, poslanec sa sťažoval, že si Halgašová fotí jeho obezitu.

Jablkom sváru sa na utorkovom výbore stala petícia Poľovníctvo má zmysel, ktorá má zabrániť rozdrobeniu organizovaného poľovníctva na Slovensku. Časť rokovania výboru nahrával a na živo aj vysielal poslanec Linhart. Na začiatku sa hlasovalo za to, či sa môže rokovanie vôbec nahrávať. „Ide o nahrávanie na webovú stránku pána Linharta, čiže ak by mal byť priamy prenos, tak si myslím, že by mal byť urobený priamo pracovníkmi úradu alebo kancelárie národnej rady,“ ohradila sa Halgašová.

Poslanec za Sme rodina nahrával rokovanie výboru. – Foto: tasr

Kolegovia ju prehlasovali a upozornili, že to momentálne nie je technicky možné. „Toto je Národná rada Slovenskej republiky, záznamy sú tu povolené a v iných výboroch sa tieto záznamy robia,“ vyhlásil Linhart a ďalej pokračoval vo svojom priamom prenose. „Rád by som upozornil na nekorektné správanie pani Jarmily Halgašovej. Mojej kolegyne, čo sedí po ľavej strane a odsadla si o jednu stoličku ďalej. Poprosila o presadnutie. Poprosil by som, aby s pracovníkmi ministerstva pôdohospodárstva, aby som bol presný s pánom Remžom, sa tu nehrali na trinásťročné deti, nefotili mňa a moju obezitu,“ posťažoval si Linhart s tým, že to potom uverejňujú na svojich súkromných sociálnych sieťach.

Halgašová v minulosti spravila fotografiu z výboru. Linharta sa to dotklo. – Foto: fb/jarmilahalgasova

Halgašová sa však ohradila. „To sú všetko úplné nezmysly,“ reagovala poslankyňa s tým, že sa správa korektne. Nepáčilo sa jej tiež, že ju Linhart spája s lobistami a snahou zrušiť poľovníctvo na Slovensku. „Pokiaľ ide o lobistické skupiny, samozrejme, že tie lobistické skupiny majú právo sa vyjadrovať a oslovovať poslancov,“ uviedla a dodala: „Tu nikto nechce rušiť poľovníctvo a žiadnu storočnú históriu.“

Zdroj: Facebook Patrick Linhart


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Koaliční poslanci sa povadili v priamom prenose. Fotia si moju obezitu!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti