eReport.sk
Tabak kritizuje britskú gender politiku
Poslankyňa NR SR Romana Tabak, foto:tasr

Romana Tabák upozornila na hajlujúceho poslanca PS. Michal Šimečka ho koktajúc obhajuje!


Poslanec od Šimečku hajloval na fotografii. Michal Šimečka poskytol na obranu Michala Saba iba veľmi slabé vysvetlenie. Progresívne Slovensko nedokázalo úplne a jasne vysvetliť, ako a kedy fotografia vznikla. To si všimla aj Romana Tabák a dala jasne najavo, čo si myslí o „habkaní“ Michala Šimečku.   

Poslanec od Šimečku hajloval na fotografii

Záber, na ktorom poslanec za Progresívne Slovensko, Michal Sabo hajluje, sa na internete objavil pred niekoľkými dňami. Je neuveriteľné, s akým pokojom fotografiu prijímajú liberálne orientované médiá hlavného prúdu a liberálni politici. To, čo by pri akejkoľvek inej osobe spôsobilo neutíchajúci škandál, sa v tomto prípade prechádza s pokojom, prípadne s úplným mlčaním.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ľudia vás nechcú!

Romana Tabák však zavelila do útoku a nechce kauzu nechať len tak. Čo si o nej myslí napísala na Instagrame. „Nemalo sa to odfotiť,“ skonštatoval Šimečka a Romana Tabák sa z tohto jeho vysvetlenia vysmiala. Pripojila sarkastickú poznámku: „ Ani Hellebrandt nemal priznať, že úmyselne zatajil infekčnú diagnózu…“

K svojim slovám pripojila aj video z diskusie, kde sa Michala Šimečku otvorene pýtali, ako hodnotí túto kauzu. Jeho slová vás prekvapia… mladý liberálny politik nie je veľmi znepokojený počínaním ich vlastného poslanca. Nakoniec zo seba líder progresívcov „vykoktal“ že mu je to ľúto, že sa to nemalo týmto spôsobom ofotiť a dokonca sa pustil aj do vysvetlenia, že toto gesto nijakým spôsobom neodráža ani vtedajšie myslenie Michala Saba. Sabo sám sa pritom od tohto gesta až takto dôrazne nedokázal dištancovať, na čo Šimečku upozornil moderátor relácie.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Romana Tabák upozornila na hajlujúceho poslanca PS. Michal Šimečka ho koktajúc obhajuje!

Odoberať
Upozorniť na
22 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE: