eReport.sk
Pátranie po nezvestnom
Polícia SR. Ilustračné foto: fb/policiasr

Pátranie po nezvestnom: Polícia žiada verejnosť o pomoc. Nevideli ste 48-ročného Gabrela?

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 48-ročnom Gabrielovi Matterovi z Bratislavy. O tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Silvia Šimková.

Pátranie po nezvestnom

„Menovaný bol naposledy videný včera 26. mája približne o 18.45 h v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto u svojej príbuznej. Odtiaľ odišiel na doposiaľ neznáme miesto a nedal o sebe vedieť,“ uviedla Šimková.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Slovenská republika by mohla vyslať do veliteľských štruktúr vojenskej asistenčnej misie pre Ukrajinu (EUMAM UA) do šiestich príslušníkov Ozbrojených síl SR.
  2. Generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg.
  3. Raši ostro kritizuje bývalú vládu
  4. Na snímke uprostred predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár počas tlačovej konferencie po sneme hnutia Sme rodina v Bratislave 13. mája 2023.

Nevideli ste 48-ročného Gabrela?

Je vysoký približne 180 centimetrov, štíhlej postavy, na pravej ruke má v oblasti zápästia z vnútornej strany dve jazvy. Naposledy mal na sebe bledomodré krátke rifľové nohavice, čierne tričko a tmavú bundu. „Nezvestný mal používať motorové vozidlo zn. Dacia bielej farby, ako vozidlo taxislužby,“ dodala hovorkyňa.

NEZVESTNÝ GABRIEL Z BRATISLAVY

Polícia žiada verejnosť o pomoc

,Akékoľvek informácie k súčasnému pobytu a pohybu hľadaného môžu občania oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na sociálnej sieti.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pátranie po nezvestnom: Polícia žiada verejnosť o pomoc. Nevideli ste 48-ročného Gabrela?

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti