eReport.sk
Šokujúci nález polície
Ilustračná snímka. Zdroj: polícia

Polícia žiada občanov o pomoc: Poznáte totožnosť tohto muža?

Polícia žiada občanov. Policajti žiadajú verejnosť o pomoc pri identifikácii mŕtveho muža, našli ho v pondelok (2. 1.) v Žiline na Kysuckej ulici. Telo bez známok života sa nachádzalo a bolo v blízkosti podchodu pre chodcov a cyklistov. TASR o tom v utorok informovala žilinská krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová.

Polícia žiada občanov o pomoc

Polícia žiada občanov. Dodala, že zdanlivý vek muža je 40 až 45 rokov, meria 170 centimetrov a je zavalitej postavy. Na sebe mal oblečenú čiernu bundu, červenú mikinu, modro-čierny pletený sveter, modré tepláky, na nohách mal obuté sivé ponožky s bielymi pruhmi a čierno-oranžové tenisky. Vedľa seba mal položenú sivú pletenú čiapku.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Scholz ustúpil Kyjevu
  2. Fico už má toho dosť
  3. Prísne kontroly
  4. Nie je korupcia ako korupcia?
  5. Brankár Ján Laco v drese Donbassu Doneck v roku 2014
  6. Zbavuje sa Únia vakcín?

Polícia zadržala osobu podozrivú z novoročnej vraždy v Michalovciach

Polícia v utorok skoro ráno zadržala osobu podozrivú z obzvlášť závažného zločinu vraždy, ku ktorej došlo v nedeľu (1. 1.) v Michalovciach. Informovala košická krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

„Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie, vykonávané ďalšie potrebné procesné úkony, nateraz bližšie informácie nie je možné poskytnúť. Urobíme tak hneď, keď to procesná situácia dovolí,“ uviedla. Obeťou bola 46-ročná Michalovčanka, ktorá na mieste podľahla niekoľkým bodným ranám.

MEGALÚPEŽ na Slovensku

MEGALÚPEŽ na Slovensku. Českí kriminalisti zadržali a chytili muža, ktorý pred takmer 30 rokmi prepadol spolu s komplicom v Nitre vozidlo bezpečnostnej agentúry.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Polícia žiada občanov o pomoc: Poznáte totožnosť tohto muža?

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti