eReport.sk
Ilustračná snímka. Foto: tasr
Ilustračná snímka. Foto: tasr

Polícia upozorňuje na dopravné obmedzenia na ceste pod Strečnom

Žilinská krajská polícia upozorňuje na víkendové dopravné obmedzenia z dôvodu prác na ceste I/18 v Strečne. Informovala o tom na sociálnej sieti. Premávka bude v sobotu do 8.00 h obmedzená do jedného jazdného pruhu.

„Dopravu budú na mieste riadiť striedavo v jednom jazdnom pruhu hliadky Krajského dopravného inšpektorátu Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline. Premávku budú na nevyhnutne potrebnú dobu uzatvárať v obidvoch smeroch,“ uviedla polícia.

Doplnila, že policajné hliadky budú v sobotu do 17.00 h a v nedeľu (10. 3.) od 8.00 do 14.00 h krátkodobo úplne uzatvárať premávku, maximálne na 30 minút. „Žiadame všetkých účastníkov cestnej premávky o zvýšenú pozornosť, ohľaduplnosť, trpezlivosť a rešpektovanie pokynov polície a oprávnených osôb,“ vyzvala.

Na ceste I/18 pod Strečnom vyhlásili 9. februára mimoriadnu situáciu pre riziko pádu skál. V úseku medzi skalami Margita a Besná došlo 7. februára k zosuvu svahu. Bol taký silný, že poškodil vozovku a potrhal krajnicu. Popadané skaly poničili dve vozidlá, pri udalosti sa nikto nezranil. V úseku je momentálne dopravným značením dočasne znížená rýchlosť v oboch smeroch.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Stúpenci jemenských šiitských povstalcov - húsíov.
  2. Andrej Danko

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Polícia upozorňuje na dopravné obmedzenia na ceste pod Strečnom

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne