eReport.sk
Foto: facebook

Polícia pozná totožnosť dievčaťa s kvetinou! Svedok opísal jej arogantné správanie

Muži zákona včera zverejnili výzvu, v ktorej volali po spolupráci s verejnosťou. Snažili sa totiž dopátrať totožnosti dievčaťa, ktoré podľa víralnej fotografie v chránenej oblasti odtrhlo chránený kosatec a dokonca si s sním urobila “selfíčko”. Zdá sa, že polícia v pátraní pokročila.

Fotografia dievčaťa, ktorá sa fotí s chráneným kvetom v ruke obletela nedávno internet. Tá sa cvakla s kosatcom na chránenom území Sandberg. “Influencerka” si zvečnila kvietok naozaj na drzovku rovno vedľa tabúľ, ktoré informovali o chránenom území. Na mušku si ju vzali aj strážci zákona, ktorí sa ju snažili vypátrať pomocou výzvy na sociálnej sieti. To bolo podľa všetkého úspešné.

“V súvislosti s pátraním po totožnosti tejto mladej dámy sa bratislavským policajtom už podarilo zistiť jej totožnosť. Vecou sa v rámci priestupkové konania ďalej zaoberá Okresný úrad – odbor životného prostredia,” informovala polícia na Facebooku.

Podľa polície sa po zverejnení výzvy do diskusie k téme zapojilo množstvo ľudí, ktorí dopomohli k riešeniu prípadu. Dokonca informáciami prispel aj samotný autor fotografie, na ktorej zvečnil arogantnú dievčinu.

Polícia pátrala po dievčati, ktorá odtrhla chránený kosatec a fotila sa s ním. – Foto: FB/Polícia SR

„Príkladom je občan, ktorý zaznamenal na svoj aparát tento priestupok a oznámil i s priloženou fotodokumentáciou na príslušný útvar Policajného zboru. Podľa jeho vyjadrení ,,fotografka” jeho upozornenia, že ide o zákonom chránenú rastlinu ignorovala, aj napriek tomu rastlinu odtrhla a s odtrhnutým kosatcom nízkym si zapózovala do fotoalbumu,” zverejnila informáciu polícia.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Polícia pozná totožnosť dievčaťa s kvetinou! Svedok opísal jej arogantné správanie

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti