eReport.sk
Roman Michelko drží v rukách knižnú novinku s názvom Súmrak právneho štátu. Reprofoto: yt/roman michelko

Pokračovanie knihy „Byť kajúcnikom sa oplatí“ je tu! Michelko hovorí o období temna

Michelko hovorí o období temna. Politológ Roman Michelko čitateľom predstavil nové pokračovanie knihy „Byť kajúcnikom sa oplatí“ s názvom „Súmrak právneho štátu“. Autor Ľudovít Števko sa v týchto dvoch knihách odhodlal popísať praktiky politikov a orgánov činných v trestnom konaní za vlád Igora Matoviča a Eduarda Hegera (obaja OĽANO). Zahrnuté sú aj podozrenia z manipulácii, na ktoré upozorňuje aj veľa opozičných politikov.

„Do histórie slovenskej spravodlivosti po roku 1989 sa vládnutie matovičovskej partokracie zapíše ako obdobie temna. Toľko sektárskeho fanatizmu, nenávisti, krivenia práva. Politickej vendety a toľko štatistických obvinení zo založenia, zosnovania a podporovania zločineckých skupín by sme nenašli ani v histórii mafiánskej enklávy na Sicílii. Akurát na Slovensku na rozdiel od Sicílie sú nositeľmi usvedčujúcich dôkazov falošní svedkovia,“ napísal Michelko na sociálnej sieti.

Ide sa o moderný disent?

Nikto nepredpokladal, že by sa niektorí autori mohli v 21. storočí dostať do pozície, kedy budú musieť svoje knihy vydávať pomaly ako disidenti. Známy je napríklad prípad poslanca NR SR Ľuboša Blahu. Jeho vybrané knihy odmietajú predávať súkromné kníhkupectvá ako Panta Rhei, alebo Martinus. Kde sa bude predávať nová Števkova kniha, zatiaľ nie je isté. Každý si ju však môže objednať online priamo od autora či vydavateľa.

To všetko sa deje v súčinnosti ministra vnútra, špeciálnej prokuratúry, skupiny vyšetrovateľov NAKA a médií hlavného prúdu v štýle Josepha Goebbelsa, ríšskeho ministra pre ľudovú osvetu a propagandu: ´Dajte mi do rúk médiá a ja z národa urobím stádo svíň.´

Michelko pripomenul, že kniha Súmrak právne štátu je pokračovaním publikácie Byť kajúcnikom sa oplatí. Autor v nej podľa jeho slov nekompromisne komentuje prax využívania nezákonných prostriedkov zo strany OČTK. A to najmä voči obvineným verejným činiteľom, opozičným politikom, podnikateľom, advokátom i sudcom.

„To všetko sa deje v súčinnosti ministra vnútra, špeciálnej prokuratúry, skupiny vyšetrovateľov NAKA a médií hlavného prúdu v štýle Josepha Goebbelsa, ríšskeho ministra pre ľudovú osvetu a propagandu: ´Dajte mi do rúk médiá a ja z národa urobím stádo svíň.´ Knihu si môžete objednať na maily [email protected],“ vysvetlil politológ.

Zdroj: fb/roman.michelko.52


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pokračovanie knihy „Byť kajúcnikom sa oplatí“ je tu! Michelko hovorí o období temna

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti