eReport.sk
foto: Lubo Špirko

Hrdinom dnešnej doby poďakoval aj herec Sáva Popovič

ĎAKUJEME HRDINOM DNEŠNEJ DOBY je projekt eReport.sk, ktorého cieľom je v prvom rade poďakovať sa všetkým, vďaka ktorým počas pandémie máme zabezpečený pohodlný život. A v druhom rade je výzvou pre čitateľov, aby tiež venovali pesničku, či pozdrav ich osobným hrdinom. Do tohto projektu sa zapojili slovenskí umelci ako Paľo Hammel, Miroslav Dvorský, Paľo Drapák, ale aj študenti skvelej opernej speváčky Andrey Hulecovej, Robo Papp, Juraj Bača, Robo Opatovský, Gizka Oňová, Sáva Popovič a Marcel Nemec.

Sáva Popovič a jeho poďakovanie:

Toto krásne poďakovanie hrdinom dnešnej doby nám poslal aj Sáva Popovič, ktorý sám v týchto dňoch bojuje s koronavírusom.

Postupne sa k nám pridávajú ďalší, ktorých pozdrav budeme postupne zverejňovať spolu s vašimi poďakovaniami. Naši hrdinovia týchto dní si to určite zaslúžia a aspoň takto im dáme vedieť, že na nich myslíme a ďakujeme im.

Ak by ste sa chceli zapojiť aj vy a poďakovať sa záchranárom, sestričkám, lekárom, predavačkám, či vášmu susedovi, ktorý vám v týchto časoch pomohol, pošlite nám krátke video a my ho uverejníme.

Ďakujeme za príspevok do projektu HRDINOVIA DNEŠNEJ DOBY.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hrdinom dnešnej doby poďakoval aj herec Sáva Popovič

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php