tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Foo Fighters
Foo Fighters, FOTO: Instagram/Foo Fighters

Počas juhoamerického turné zomrel bubeník Foo Fighters

Skupina Foo Fighters prišla o jedného zo svojich dlhoročných členov. Bubeník Taylor Hawkins zomrel zo zatiaľ nezistených príčin v Bogote v Kolumbii.

Hawkins skonal uprostred juhoamerického turné. So svojimi kolegami naposledy odohral koncert v nedeľu v Argentíne, nešťastná udalosť sa stala krátko pred ich ďalším festivalovým vystúpením v Bogote v Kolumbii. Podľa lokálnych médií ho našli v hotelovej izbe bez známok života.

Jeho úmrtie už potvrdila prostredníctvom sociálnych sietí aj samotná skupina. „Foo Fighters rodina je zdrvená tragickou a predčasnou stratou nášho milovaného Taylora Hawkinsa,“ členovia skupiny napísali v piatok na Twitteri a Instagrame. „Jeho hudobný duch a nákazlivý smiech budú navždy žiť vo všetkých z nás naďalej.“

V lete mali koncertovať v Európe

Po zdrvujúcich správach skupina zrušila svoje vystúpenie na kolumbijskom festivale. V najbližších hodinách sa má rozhodnúť o osude zvyšku turné. Po koncertoch v Južnej a Severnej Amerike sa mali v lete predstaviť aj fanúšikom v Európe.

Členovia Foo Fighters vo svojom vyhlásení vyjadrili podporu rodine svojho zosnulého kolegu „Naše srdcia sú s jeho manželkou, deťmi a rodinou. Žiadame, aby sa s ich súkromím zaobchádzalo s maximálnou úctou v tejto nepredstaviteľne ťažkej dobe,“ poprosili médiá a fanúšikov.

Viac sa dozviete:

  1. Na archívnej snímke z 18. mája 2019 americký rockový spevák a skladateľ Mark Lanegan
  2. Travis Hawkins zo skupiny Foo Fighters

Taylor Hawkins bol členom tejto hudobnej legendy od roku 1997. Spolu so spevákom Daveom Grohlom patrili medzi piliere Foo Fighters. Trojnásobný otec oslávil v polovici februára päťdesiate narodeniny.

FOTO: Taylor Hawkins tvoril s členmi Foo Fighters nerozlučnú partiu

Taylor Hawkins so skupinou Foo Fighters, FOTO: Instagram/Foo Fighters


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Počas juhoamerického turné zomrel bubeník Foo Fighters

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku