eReport.sk
slovenská lyžiarka Petra Vlhová, foto:shutterstock

Petra Vlhová reaguje na Magoniho slová: Bolo to zbytočné!

Dnes doobeda vyšiel v známom talianskom denníku článok s trénerom slovenskej lyžiarky Petry Vlhovej. Namiesto osláv zo zisku veľkého krištálového glóbusu, prichádzajú slová kritiky zo strany jej trénera Livia Magoniho. Vlhová nenechala na svoju reakciu dlho čakať a ku všetkému sa sama vyjadrila.

Podľa Magoniho nie je Vlhová ani zďaleka taký „obrúsený diamant” ako bola jeho predošlá zverenkyňa Tina Mazeová, či talianske pretekárky Sofia Goggiová, Frederica Brignoneová a Marta Bassinová. Okrem iného sa kriticky vyjadril na manažment tímu a najmä na jej rodinu, ktorá neprimerane zasahuje do stratégie a je nadradená nad samotným trénerom. Petra Vlhová na slová kritiky na adresu jej rodiny promptne reagovala. Podľa slov manažéra 25-ročnej rodáčky z Liptovského Mikuláša Richarda Galoviča v rozhovore pre Nový Čas ju tvrdenia jej trénera mrzia. „Petra si myslí, že to bolo zbytočné. Hneď som s ňou volal a povedala, že s ním bude v najbližších dňoch hovoriť“.

Rád by bol ak by aspoň niekoľko dní nebol vyvíjaný tlak na jeho klientku zo strany médií či zo strany samotného Magoniho. „Všetko, čo robíme, je v súlade s nastaveniami. Vedeli sme, že keď splníme náš cieľ, budeme musieť veci riešiť na globálnej úrovni. Máme vypracované projekty a Livio vedel, že to nechcem riešiť počas sezóny.”

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Petra Vlhová reaguje na Magoniho slová: Bolo to zbytočné!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v kategórii

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport