eReport.sk
Predstavitelia strany HLAS-SD
Predstavitelia strany HLAS-SD. Ilustračné foto: yt/hlassd

VIDEO Pellegrini vyzýva Čaputovú: Nastal čas ukončiť TENTO chaos!

Pellegrini vyzýva Čaputovú. Líder opizičnej strany Hlas-SD Peter Pellegrini dnes vyzval prezidentku Čaputovú, aby odobrala poverenie Hegerovej vláde a vymenovala namiesto nej vládu úradnícku.

Pellegrini vyzýva Čaputovú

„Je neprípustné, aby vládu Slovenskej republiky viedol človek bez akejkoľvek legitimity, ktorý sa za svoje skutky nikomu nezodpovedá. Je neprípustné, aby jeden človek v najťažšej kríze riadil vládu, dve kľúčové ministerstvá a popritom si robil kampaň ako líder svojej strany za štátne peniaze. Úradnícka vláda nie je žiadnym zázračným riešením – ale v tejto situácii rozhodne lepším, ako tento politický podvod, hulvátstvo a pohŕdanie demokraciou tolerovať,“ uviedol Peter Pellegrini.

Zdroj: yt/hlassd

Apel na prezidentku

HLAS upozorňuje, že sedem zo šestnástich kresiel vlády Slovenskej republiky kontroluje samozvaná politická strana, ktorá nie že neprešla parlamentnými voľbami, ale o ktorej ešte netuší ani oficiálny register strán ministerstva vnútra. „Táto „strana“ si ide z vládnych limuzín robiť predvolebnú kampaň. Jediným zmyslom jej existencie je pritom udržať Igora Matoviča pri moci aj po voľbách,“ dodal Peter Pellegrini.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Fico reaguje na Čaputovú
  2. Poslanec OĽANO Igor Matovič je úspešný politik
  3. Pravicoví populisti zlyhali
  4. Eduard Heger

Hlas hovorí o vládnom chaose

HLAS pripomína, že len nedávno si Slovenská republika pripomenula 30. výročie svojho vzniku. „Toto výročie treba naplniť obsahom, a ten obsah nesmie byť faloš, podvod a nepoctivá hra s ľuďmi, lebo sa to kruto vypomstí celej krajine. Extrém už búcha na dvere a pýta si svoj diel na moci. Zastavme tento chaos, kým je ešte čas. Pani prezidentka, prejavte, prosím, zodpovednosť za Slovensko, keď ho dávno stratila vláda aj parlament,“ uzavrel Peter Pellegrini.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Pellegrini vyzýva Čaputovú: Nastal čas ukončiť TENTO chaos!

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti