eReport.sk
Igor Matovič a Andrea Kalavská, foto: Úrad vlády

Matovičova Pavlínka EXKLUZÍVNE o Igorovej nevere a peniazoch z Arcy!

Otvorená spoveď! Manželka premiéra Igora Matoviča Pavlína má prehľad o všetkom. Neobchádzajú ju ani informácie o tom, s kým by mohol mať jej milý pletky. Rozhodla sa prehovoriť.

Má toho dosť! Igor Matovič (47) s exministerkou zdravotníctva Andreou Kalavskou (43) udržiaval po parlamentných voľbách blízku spoluprácu. V apríli začala bývalá smerácka ministerka Andrea Kalavská radiť premiérovi, ako sa popasovať s pandémiou.

Matovič ju dokonca oficiálne predstavil u prezidentky Zuzany Čaputovej ako svoju poradkyňu. Paradoxne Kalavská sa nedávno ostro obula do nominanta lídra OĽANO, ministra zdravotníctva Mareka Krajčího: „Úprimne vám poviem, som veľmi nahnevaná na súčasnú vládu, na pána ministra. Toto je katastrofa a už teraz je neskoro odstúpiť a už tam nemá ten pán čo robiť,” adresovala pred niekoľkými dňami ministrovi. To však nemení nič na veci, že úzka spolupráca medzi Matovičom a Kalavskou vyvolala v parlamente pikantné klebety, ktoré už prerazili aj múry národnej rady. Hovorí sa o tom, ako o hotovej veci. Predsedu vlády majú s drobnou brunetkou spájať viac ako len pracovné povinnosti. Zaujímalo nás, čo si o takýchto klebetách myslí premiérova manželka Pavlínka.

Nevadí mu, že je z “mafiánskej vlády”

Snímky, ako vždy excelentne upravená Kalavská sedí vedľa premiéra, sú politická rarita. Kalavská predsa v minulosti “kopala” za Matovičovho úhlavného nepriateľa číslo jeden, Roberta Fica. Sedela podľa jeho slov v mafiánskej vláde. Modrookú štyridsiatničku si prekvapivo, napriek jej prepojeniu na Fica, vybral do svojho tímu. Že ju skúšal získať na svoju stranu, už dávno priznal aj sám v diskusnej relácii: „Poviem tajomstvo, lanáril som aj bývalú ministerku zdravotníctva Andreu Kalavskú v tom istom roku ako prezidentku Zuzanu Čaputovú, prehováral som ju, ale odolala pokušeniu. Ale Ficovi neodolala, to som nepochopil,“ opísal rok 2012. Po dlhých rokoch, zdá sa, cestu k sebe našli a začala sa spolupráca.

Neberie to vážne

Nebolo by to prvýkrát, čo by premiéra okrem moci opantala aj príťažlivá laňka. Reči, že s Kalavskou premiér Matovič nezdieľa len informácie o boji s Covidom, sa doniesli aj jeho manželke Pavlíne Matovičovej. Už jej to nedalo a k údajnej milostnej afére sa pani premiérová pre eReport.sk vyjadrila: „Počula som, že s pani Kalavskou má techtle mechtle. V dnešnej dobe treba mať studenú hlavu. Zvažovať a nie všetkému sa venovať, lebo to je zbytočná strata času“. Na margo rozvodu dodala, že nehrozí a premiér by ukončenie manželstva podľa jej slov nikdy neinicioval: „To nie, kde by našiel takú dobrú ženu ako ja som, nikde a v dnešnej dobe,” zasmiala sa v dobrej nálade.

Peniaze nemá

Zaujímalo nás, či pani Matovičová dúfa, že financie, ktoré vložila do skrachovanej Arca Investments, dostane späť. Premiér Matovič svojho času, po dlhom mlčaní prezradil, že manželka mala v spoločnosti 600-tisíc eur v troch zmenkách. Pavlína Matovičová sa s nimi už vraj rozlúčila. Vyplatené ich stále nemá, tvrdí: „Nie, vôbec nemám. Ja som taký istý klient, ako ostatní ľudia. Keď im nevyplácajú, tak ani mne. Iní čo mi hovorili, tak keď budeme mať veľké šťastie, teda ja, tak tretinu z vložených peňazí. Ale zatiaľ to nevyzerá na žiadne.”

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport