eReport.sk
Aneta Parišková, foto: instagram

Parišková si zaspomínala na svoje začiatky: TOTO jej povedal Pavol Rusko

Aj keď Anetu Parišková mnohí spájajú s TV JOJ, nebolo to vždy tak. Jej začiatky totiž odštartovala v konkurenčnej televízii Markíza. Tá toto leto oslávila svoje 25. výročie a pri tejto príležitosti si moderátorka zaspomínala na staré časy a aj „komplimenty“ od vtedajšieho riaditeľa Pavla Ruska.

TV Markíza pri príležitosti svojho výročia ponúka na webe spomienky najznámejších moderátorov na svoje začiatky, ktoré sa spájajú s televíziou. Prednedávnom prehovoril Jaroslac Zápala, ktorý svoj prvý deň s Mariannou Ďurianovou zrovna pozitívny nemal. Tentokrát vyspovedali Anetu Paríškovú: „Keď nastúpiš do televízie, ktorá ešte neexistuje, na základe inzerátu, že bude nejaká televízia existovať a hľadajú sa do nej ľudia, tak je to veľmi zaujímavý pocit,” povedala.

Ako prezradila, zamestnankyňou televízie sa stala pol roka pred tým, ako začala vysielať. Prípravou boli rôzne tréningy: Najviac mi zostala v spomienkach pani Macháčová, ktorá nás trénovala a ktorá ma rozplakala. Jej prvé tréningy boli o tom, že – Je to strašné. Je to naozaj strašné! Ty musíš ísť po myšlienke. Zabudni na to, čo si robila doteraz. Je to strašné. Zmeníme to,” prezradila.

Prečítajte si:

Okrem prijímacieho pohovoru a skúšok, ktoré predchádzali dňu D si spomína aj na slová vtedajšieho riaditeľa televízie Pavla Ruska. Venoval jej „kompliment“, ktorému Aneta tak celkom nepochopila: „Keďže som vedela, že som bola ako jediná z konkurzu vybratá na post moderátorky hlavného spravodajstva, tak som sa pýtala, prečo práve ja. Veď mám iba 23 rokov. A vedela som, že BBC a CNN majú na týchto postoch starších ľudí. Paľo Rusko mi povedal, že preto, lebo na obrazovke vyzerám o 10 rokov staršie ako v skutočnosti. Čo teda nie je veľký kompliment,”  pousmiala sa.

Pavol Rusko – Foto: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Parišková si zaspomínala na svoje začiatky: TOTO jej povedal Pavol Rusko

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php