eReport.sk
Marianna Ďurianová, foto: profimedia

Ďurianovej katastrofické prvé vysielanie: Ušla zo štúdia!

Jaroslav Zápala si pri výročí TV Markíza zaspomínal na svoj prvý deň na televíznych obrazovkách. Ako sám priznal, najlepším štartom to nebolo. Jeho kolegyňa Marianna Ďurianová totiž ušla zo štúdia.

Jaroslav Zápala moderoval Športové noviny a viedol športovú redakciu. Z tohto miesta sa vyšplhal až na moderovanie Televíznych novín. Zatiaľ čo iný by oslavovali svoj prvý veľký deň, pre moderátora až taký dobrý nebol. Jeho vtedajšia kolegyňa Marianna Ďurianová, ktorá moderovala noviny s ním, nečakane zo štúdia odišla.

Jaroslav Zápala, foto: TV Markíza

Marianna totiž veľmi ťažko niesla nehodu, ktorú spôsobil jej kolega a doteraz veľmi dobrý kamarát Rasťo Žitný. V júni 2008 spôsobil smrť malého Tomáška (†5), pre ktorú si neskôr odsedel 13 mesiacov za mrežami. Práve preto Zápala dostal nové miestečko a moderoval tak po boku Ďurianovej. Veľmi ťažký bol ten začiatok kvôli Rastíkovi a ako to zobralo Mariannu. Ak s nemýlim, na záver sme mali reportáž o tej nešťastnej udalosti. Ona to jednoducho nezvládla. Zobrala sa odišla zo štúdia. Ostal som tu sám,“ spomínal Zápala v rozhovore pre web markiza.sk. Na záver však dodal, že ďalšie spolupráce s Mariannou boli pre neho tá najlepšia škola a je vďačný, že počas ďalších rokov mohol pracovať práve po jej boku. 


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ďurianovej katastrofické prvé vysielanie: Ušla zo štúdia!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti