eReport.sk
Padla aj facka?
Igor Matovič, foto:tasr

VIDEO Matovič dostal od ľudí poriadny náklad: Útoky a hrubé nadávky počas mítingu v Snine!


Padla aj facka? Ani miniautíčka Fiat 500 a ani chodenie v tričkách rôzneho dizajnu bývalému premiérovi Igorovi Matovičovi (OĽANO) nezabezpečí, že občania zabudnú na spôsob jeho vládnutia. Kým bol Matovič bezpečne schovaný za dverami úradu vlády, na Slovensku sa porušovali ľudské práva, míňali peniaze na zbytočnosti a občanov expremiér v dobe rôznych kríz obmedzoval viac, ako by bolo zdravé. Občas dokonca Matovič pôsobil, ako keby si provokovanie obyvateľstva užíval.

Dnes predstupuje pred občanov a žiada ich, aby mu opäť dali dôveru. Mocenský postoj zmenil za snahu opäť sa stať akýmsi tribúnom ľudu. Problémom však je, že už mu to ľudia takmer vôbec „nepapajú“ a jeho stranícky bašavel v Snine je toho jasným príkladom.

Padla aj facka?

Skupina občanov na neho v meste na východe Slovenska mala zaútočiť slovne aj fyzicky. Padnúť mala aj facka, či pľuvanec, čo však predstavitelia OĽANO aj napriek svedectvám popierajú.

Hovorca hnutia OĽANO a priatelia Matúš Bystriansky uviedol, že k fyzickej potyčke nedošlo. Tvrdenie označil za absolútnu lož a dodal, že hádka medzi šéfom hnutia a agresívnej skupinky návštevníkov bola iba na slovnej úrovni.

Šudík je vďačný za miesto na kandidátke

Svojho šéfa na mieste a vlastným telom bránil aj poslanec Tomáš Šudík. Pre ktorého je miesto na kandidátke OĽANO pravdepodobne jedinou šancou predĺžiť si pobyt v pohodlnom parlamentnom politickom ringu. A za miesto na kandidátke, ktoré by sa mu v inej strane neušlo, je samozrejme vďačný.

„Medzi divákov prišli okrem podporovateľov aj provokatéri, ktorí doslova skákali do bitky, nadávali, správali sa vulgárne,“ vyjadril sa k situácii Šudík.

Zdroj: FB Dianie v Snine

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Matovič dostal od ľudí poriadny náklad: Útoky a hrubé nadávky počas mítingu v Snine!

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre