eReport.sk
Zľava Tibor Gašpar, Robert Fico a Marek Para.
Zľava Tibor Gašpar, Robert Fico a Marek Para. Reprofoto: yt/smer-sd

Fico reaguje na zadržanie Tibora Gašpara: Zúfalí chrapúni z NAKA a Čaputová sa môžu hanbiť!


Ovplyvňovanie volieb. O tom a o osobnej pomste je podľa predsedu najsilnejšej opozičnej strany Smer-SD Roberta Fica dnešné zadržanie ex šéfa polície Tibora Gašpara. Zatiaľ vieme, že pri zadržaní nebola vykonaná aj domová prehliadka, preto sa dá predpokladať, že ide len o akciu pána Hamrana a pána Lipšica. Gašpara mali tentoraz zadržať pre korupciu.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Tak odchádzajú, alebo nie? Bývalý minister napísal na sociálnu sieť príspevok.
  2. Má verejnosť dostatok objektívnych informácií?
  3. Nie je súkromie ako súkromie?
  4. Tiger prestal poslúchať
  5. Pani magisterka pochovala právny štát

Chrapúni z NAKA

Zadržanie kandidáta SMERU-SSD na vysokom mieste na kandidátke pre voľby do NRSR Tibora Gašpara je len prejavom zúfalstva a chrapúnstva NAKA a ÚŠP do posledného okamihu slúžiacich politickému zadaniu zlikvidovať opozíciu. Toto je dôvod, pre ktorý musel odísť z funkcie Ivan Šimko,“ uviedol Fico na sociálnej sieti.

Ovplyvňovanie volieb

„Na takýto útok proti najsilnejšej opozičnej politickej strane 6 týždňov pred voľbami neexistuje žiadny iný dôvod, len poškodenie SMERU-SSD a pomsta T. Gašparovi za jeho usilovné odkrývanie špinavostí NAKA a ÚŠP,“ dodal predseda Smeru.

Osobne vidím ešte jeden dôvod. Lebo od začiatku Matovičovej „očisty“ sme si už zvykli. Že sa zatýka po nejakom škandále, ktorý by mohol uškodiť našim mocným.

Nuž a verejnosť teraz miesto sudkyne Záleskej zo ŠTS, ktorá tajila svoj pomer s novinárkou Tódovou, ktorá roky informovala o trestných veciach, ktoré rozhodovala, bude riešiť Tibora Gašpara..

Pani Čaputová

„Je neuveriteľné, že po Matovičovi priamo prevzala štafetu likvidácie opozície prezidentka Čaputová so svojou vládou. Takýto hrubý nedemokratický zásah do priebehu volieb nemohla NAKA urobiť bez jej súhlasu a bez upovedomenia jej lokaja na MV SR Ľ. Ódora.

SMER-SSD berie tieto pinochetove metódy ako obrovskú výzvu a dnes sa bude zadržaním T. Gašpara aj za mojej účasi zaoberať na oficiálnej TK,“ uzavrel Robert Fico.

A ďaleko od pravdy asi nebude ani čo sa týka pani prezidentky. Tá má byť síce podľa Ústavy SR nad-stranícka. Ani to jej však neprekáža, aby naďalej sedela v Hríbovej neziskovke. Ktorá rozbehla predvolebnú kampaň proti opozícii. Vitajte v právnom štáte.

Zdroj: FB R. Fico

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Fico reaguje na zadržanie Tibora Gašpara: Zúfalí chrapúni z NAKA a Čaputová sa môžu hanbiť!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

Aktuálne