eReport.sk
Prípad tiež odobral Krajskej prokuratúre v Bratislave
Generálny prokurátor SR Maroš Žilinka, foto: tasr

Žilinka: Dnešné vyčíňanie opitého vodiča je prejavom bezohľadnosti, ktorý charakterizuje stav našej spoločnosti!


Opitý pod obraz zrážal ľudí! V obci Červená Voda v okrese Sabinov osobné auto pri nehode zranilo šesť osôb, z toho tri deti. Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby tam vyslalo dva záchranárske vrtuľníky a tri pozemné ambulancie.

Vyčíňanie opitého vodiča

Počas spoločenskej akcie z neznámych príčin narazilo auto do davu ľudí,“ uviedla prešovská krajská polícia na sociálnej sieti s tým, že vodič po nehode z miesta činu utiekol. Vďaka reakcii operačného strediska a policajných hliadok zo Sabinova bol v krátkom čase vypátraný a zadržaný.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Bude kandidovať do EP! V deň výročia Nežnej revolúcie oznámil známy ľavičiar, že sa bude uchádzať o pozíciu Europoslanca.

„Dychová skúška u 59-ročného vodiča bola pozitívna a dosiahla hodnotu viac ako dve promile,“ doplnila polícia s tým, že prípadom sa intenzívne zaoberá a na mieste je prítomný vyšetrovateľ.

Žilinka hovorí o obraze spoločnosti

Na tento incident prostredníctvom sociálnej siete reaguje aj generálny prokurátor Maroš Žilinka. Ten poukazuje na paralelu medzi udalosťami posledných dní.

Zdroj: fb/m.ž.

„Aj dnešné vyčíňanie opitého vodiča pri Sabinove, ktorý mal deťom spôsobiť ťažké zranenia, je prejavom egoizmu a bezohľadnosti, ktorý charakterizuje stav našej spoločnosti. Stačí pri tom tak málo. Nemyslieť len na seba, správať sa zodpovedne a rešpektovať pravidlá,“ píše šéf Generálnej prokuratúry.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Žilinka: Dnešné vyčíňanie opitého vodiča je prejavom bezohľadnosti, ktorý charakterizuje stav našej spoločnosti!

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: