eReport.sk
Podpredseda Národnej rady SR a podpredseda Smeru-SSD Ľuboš Blaha. Zdroj: screenshot video Telegram / Ľuboš Blaha

Ódor nakrútil video, Blaha tiež. Robíte argumentačné fauly! Smeje sa Blaha

Ódor nakrútil video, Blaha tiež. Ľudovít Ódor nakrútil video adresované priamo známemu smerákovi a ľavičiarovi. To Blahu pobavilo. Ódor sa totiž sám usvedčil z klamstva. Ešte aj Richard Sulík povedal že Ódor prestrelil. Najprv rozprával, že ak bude pri moci SMER-SSD, Slovensko vystúpi z EÚ. Keď zistil, že to nie je pravda, tvrdil, že len upozorňoval, že nás z EÚ môžu vylúčiť. To sa však nedá!  

Ódor nakrútil video, Blaha tiež

Ódor nakrútil video pre Ľuboša Blahu. Blaha sa vysmieva, že bývalý „Čaputovej“ premiér sa vo videu predvádza, že píše knihy. „Gratulujem“, hovorí Blaha, „ja som napísal 15 vedeckých kníh…“

Následne Blaha usvedčuje videom bývalého, úradníckeho premiéra, čím v kampaňovom videu verejnosť strašili. V klipe vystupuje Ľ. Ódor aj priamo, reč je o tom, že pri vláde Smeru hrozí vystúpenie Slovenska z EÚ.  

Následne ukazuje Blaha kúsok z videa, kde Sulík pre Denník N vytýka Ódorovi práve to strašenie – vystúpením z EÚ. To ani podľa bývalého lídra SaSkárov vôbec nehrozí.  

Následne Blaha vo svojom videu hovorí – priamo Ódorovi, že bol Sulíkom prichytený pri lži a teraz kvôli tomu útočí.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Podpredseda Smeru Ľuboš Blaha
  2. Kauza zvesenej Čaputovej
  3. Luboš Blaha spomína na Fedora

Podľa známeho smeráka je najsmutnejšie to, že sa Ódor ani nevie zachovať ako chlap a vykrúca sa. A nielen, že sa nikto nechystá vystupovať z EÚ, z EÚ nás nemôžu ani vylúčiť – čo tiež Ódor použil ako argument. Nič také tituž, ako vylúčenie z EÚ Lisabonská zmluva nepozná.

Ľuboš Blaha sa smeje, že bývalý úradnícky premiér robí argumentačné fauly. „Strašíte, klamete a vyhovárate sa,“ dodal. Podľa Blahu by mal Ódor radšej čušať, lebo vyzerá ako popletený panáčik.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ódor nakrútil video, Blaha tiež. Robíte argumentačné fauly! Smeje sa Blaha

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne