eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

LUNÁRNY HOROSKOP od astrológa Štefana

Všetkým ľudom bez rozdielu, ale v tejto kapitole určenej výhradne len vám – ľudom, ktorí ste sa v prítomnom živote narodili so Slnkom v znamení Baran, nekompromisným vládcom ktorého je planéta Mars so všetkými svojím kladnými, ale i zápornými vlastnosťami, dávam na všeobecnú známosť, že už prvými sekundami dnešného dňa – piatka 05.02.2021 sa svojím rýchlym pohybom Luna dostala do znamenia Škorpión na 19° i 53´a to podľa čínskej Astrológie ju do začiatku Nového roka – Roka Byvola, delí už len jeden týždeň. A tento fakt, je už predzvesťou príchodu diametrálne odlišného obdobia v životoch všetkých ľudí na našej krásnej planéte ZEM. Najintenzívnejšie pocítia v Roku Byvola všetky radikálne pozitívne zlepšenia vo svojich životoch a to bez rozdielu toho v akom astrologickom znamení sa narodili, práve ľudia, ktorí sú podľa čínskej Astrológie narodení v samotnom roku Byvola.

Napriek tomu, že diplomacia určite nie je veľmi silnou stránkou vašej v rôznych oblastiach, skutočne výnimočnej a tiež mimoriadne silnej osobnosti sympatickí a vojenským charakterom okoliu javiaci sa Barani oboch pohlaví, veľmi vás všetkých prosím o to, aby ste tú svoju, vždy úprimnú radosť a ten svoj až obdivuhodne „nebezpečne nákazlivý“ optimizmus gigantických rozmerov prameniaci z vášho vždy v jadre veľmi dobrého (najmä) láskou a spravodlivosťou naplneného srdiečka, skutočne s obrovskou štedrosťou rozdávali nielen vo svojom rodinnom či pracovnom okolí, ale najmä všade tam, kde je to podľa vášho odborného posúdenia danej konkrétnej a pesimizmom totálne kontaminovanej spoločnosti, fakt mimoriadne potrebné…!

Skoro celý rok 2021 takmer v každej oblasti vášho života, bude pre vás – ľudí narodených so Slnkom v znamení Baran, oveľa úspešnejší a aj šťastnejší, než ten rok 2020…! Tento týždeň, by ste si však mali dávať na seba oveľa viac pozor, pretože miera rizika, ktorú niektorí z vás podstupujú, alebo chcú, respektíve budú z nejakej príčiny musieť i podstúpiť, rozhodne nebude zanedbateľná. Prosím buďte, alebo i naďalej ostaňte rozvážny a opatrní…! Ste fakt (extrémni…!) individualisti, ale občas je skutočne pre všetkých, teda i pre vás, veľmi výhodné byť aj (perfektným) tímovým hráčom v spoločnosti. Prosím, myslite vážne aj na to.

Ďalšie znamenia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 5. 2. 2021 do 12. 2. 2021

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti