eReport.sk

Od 25. 6. 2021 do 2. 7. 2021

Ryby, tento týždeň pamätajte na svoje rutiny a zvyky. Radosť vychádza z jednoduchých vecí.

V pondelok 28. júna máte príležitosť nájsť nové spôsoby, ako si uľahčiť zdravé varenie. Možno zistíte, že jedno z vašich detí rado varí, alebo nájdete skvelú službu prípravy jedál. Najlepšie sa tento aspekt využije, keď sa naučíte vyrábať niečo od nuly, rovnako ako to robievala vaša babička.

V utorok 29. júna je možné, že vás nahnevá nejaký kolega. A to aj v tom prípade, ak robíte z domu. Ryby, môžete byť pripravené na svoju časť projektu, ale ostatní zaostávajú a ohrozujú váš termín. Buďte trpezliví. Dajte tejto energii asi deň na vyčistenie.

Láska

Krásu prejavovania svojej lásky môžete vidieť tento týždeň pomocou užitočných gest. Keď Venuša 27. júna vstúpi do vášho obetavého šiesteho domu, bude vás inšpirovať, aby ste uľahčili život svojmu partnerovi. Nepodceňujte romantiku, ktorá spočíva vo vzájomnom vození sa do práce alebo skladaní bielizne. V skutočnosti by vás to mohlo 28. júna priblížiť oveľa viac, pretože Mars vo vašom produktívnom šiestom dome tvorí sextil so severným uzlom vo vašom útulnom štvrtom dome. Spoločne môžete vytvoriť taký krásny domov, že sa vám nikdy nebude chcieť odísť.

1. júla možno nájdete nevyslovené ticho vyžarujúce medzi vami a partnerom. Pretože Mars sa stavia proti Saturnu vo vašom dvanástom dome samoty, pre vás a vášho partnera môže byť jednoduchšie tráviť čas osamote ako spolu. Môžete mať dokonca pocit, že veci zostávajú nevypovedané. Majte odvahu dôverovať svojej vnútornej sile aj vtedy, keď sú veci medzi vami akosi vzdialené. 2. júla vám Mars pripomenie, že nech sa deje čokoľvek, ste odolní. Je dôležité si dvakrát rozmyslieť čo poviete, kým to vyslovíte.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 25. 6. 2021 do 2. 7. 2021

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport