eReport.sk
Zavládne bezprávie
Poslankyňa SaS Mária Kolíková. Foto: fb/kolikova.maria

Vaľová Kolíkovej: Ja som zažila Vašu šikanu! Očkovali ste nás tu hlava nehlava


Na programe dňa v Národnej rade je rokovanie k novele zákona „lex atentát“. Ide o zmeny a viaceré opatrenia v súvislosti s bezprecedentným útokom na predsedu vlády Roberta Fica počas výjazdového rokovania vlády v Handlovej. Na margo tejto situácie, vláda predložila tento balík opatrení.

Tvrdá reakcia

Ako je už zvykom, tieto opatrenia, ktoré majú podobným činom zabrániť, sú terčom ostrej kritiky zo stany opozičných politikov. Bývalá ministerka spravodlivosti Mária Kolíková, ako aj jej kolegovia, kritizujú to, že by mal mať premiér nárok aj na rentu, či ochranku aj po skončení svojho mandátu. Okrem toho hovorí o polarizácii spoločnosti a údajnom papalášizme.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Novozvolený prezident Peter Pellegrini
  2. novozvolený prezident Slovenskej republiky Peter Pellegrini
  3. prezident SR Peter Pellegrini

Na tieto Kolíkovej vyjadrenia poriadne kriticky reagovala svojou faktickou poznámkou koaličná poslankyňa za Smer Jana Vaľová. Tá Kolíkovú zvozila pod čiernu zem! „Vy ste ukážkou polarizácie spoločnosti. Vytvoriť tu takú závisť a nenávisť, aby ste neboli trošku objektívna. Ja sa pýtam: Pani prezidentka Čaputová bude mať čo? No doživotnú rentu, bude mať šoféra a ochranka. Po jednom volebnom období a premiéri, ktorí sú tu dve, tri volebné obdobia, tak tí nemusia mať nič, ale že to má Čaputová, to je fantázia a každý jeden prezident po volebnom období. To nám nevadí však?,“ reaguje rozhorčene koaličná poslankyňa na rozpravu Márii Kolíkovej.

Zdroj: yt/eReport

„Očkovali ste nás tu hlava nehlava“

Poslankyňa ďalej dodáva: „Že sa nehanbíte za to, čo sa stalo premiérovi. Lebo politika práve kvôli Vám, kvôli tomu, čo sa tu dialo za posledné roky sa stala nebezpečná. A teraz Vám poviem ďalšiu vec. Ak hovoríte o nepochopení a nedorozumení tak áno a Vy rozprávate o policajnom štáte? Ja som tu zažila vašu šikanu. Veď ste nás tam hnali, ako teľatá do teľatníku. Museli sme tam ísť všetci, nielen my, ale aj občania, a ste nás tam očkovali hlava nehlava.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vaľová Kolíkovej: Ja som zažila Vašu šikanu! Očkovali ste nás tu hlava nehlava

Odoberať
Upozorniť na
16 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne