eReport.sk
Andrea Heringhová, foto: profimedia

Obsadila prominentný areál. Kollárova mamička Heringhová sa presťahovala do vily!

Zmizla z výslnia. Kedysi nechýbala na žiadnom vychytenom večierku, odetá v exkluzívnych módnych značkách, ochotne pózovala fotografom. Toto je už minulosťou. Mamička dvoch Kollárových ratolestí Andrea Heringhová sa stiahla do úzadia a užíva si novú nehnuteľnosť.

V privátnom areáli v Záhorskej Bystrici našli útočisko mnohí majetní biznismeni. Výstavba rodinných domov je strážená kamerami. Vstup je zahataný rampami. Vojsť môžu výhradne rezidenti či ich návštevy. Nová obyvateľka v Záhorskej Bystrici vyvolala rozruch. Rýchlosťou blesku sa začala šíriť informácia kto sa prisťahoval. Prosto, ako na dedine.

Keď bola prvá posledná

Andrea Heringhová (40) sa už sťahovala niekoľkokrát. Keď sa zoznámila s vtedy ešte len podnikateľom Borisom Kollárom (55), ich vzťah sa začal vyvíjať sľubne. Zdalo sa, že slávny sukničkár našiel tú pravú. Nasťahoval si ju do svojej vily na Palisádach, prišlo prvé dieťa a dvojica pôsobila, že žije spokojným životom. Aktuálny predseda parlamentu Boris Kollár po čase neostal svojmu životnému štýlu nič dlžný. Zatiaľ čo mu Andrea vytvárala teplo rodinného krbu on sa váľal na dovolenke v Portoroži s mladou Barbarou. Heringhová, ktorá s ním v tom čase žila v spoločnej domácnosti, sa tak musela opäť vyrovnať s tým, že jej partner znovu uprednostnil mladšiu. Rovnaký scenár mala i jeho aféra s plavkyňou Barborou Richterovou, s ktorou trávil chvíle v Dubaji a neskôr sa stala mamičkou jeho syna Artura. Zdalo sa, že bude jeho favoritkou. Nestalo sa. Aspoň jej zabezpečil bývanie v Moste pri Bratislave.

Milenecké eskapády bývalá playmate Heringhová neustála a z Kollárovho domu v centre hlavného mesta sa odsťahovala. Netrvalo dlho a po narodení Artura oplodnil Heringhovú opäť. Narodil sa im syn Borisko. Do spoločnej domácnosti sa ale nevrátili. Heringhová podľa zdroja blízkeho Kollárovi istý čas bývala v byte politikovho brata Ľudovíta Gogu. Odtiaľ sa presťahovala do bytu neďaleko Slavína a dnes už prespáva na novej adrese.

Z podnájmu do podnájmu

Heringová sa vyjadrila, že nový dom nevlastní: „V minulosti som bola v prenájme na Hriňovskej ulici v centre Bratislavy,” potvrdila brunetka. Teraz sa jej podarilo získať nové sídlo. Tvrdí, že sa uskromnila a zabývala sa v lacnejšom. Z bytu si to namierila do rodinného domu: „Podarilo sa mi získať prenájom v Záhorskej Bystrici, ktorý je lacnejší a zároveň som získala oproti bývaniu v byte výhody ako je záhrada, pekná príroda a blízko les, tak som sa rozhodla takúto ponuku využiť aj keď na úkor väčšej vzdialenosti a diskomfortu,” vyjadrila sa pre eReport Heringhová. Podľa našich informácií má rodinný dom prenajatý od majetného bratislavského podnikateľa, ktorý je dlhodobo v zahraničí. Kto platí profesionálnej mamičke účty sa môžeme len domnievať.

V GALÉRII nájdete, kde našla útočisko!

Foto: profimedia, ereport, instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport