eReport.sk
Veronika Nízlová, foto: instagram

Nízlové na prvej spoločnej dovolenke. Veronika vyzerá po pôrode fantasticky

V láske im šťastie nepraje, ale napriek tomu sú vo svojom súkromí veľmi šťastné. Veronika a Daniela Nízlové sa totiž tešia zo svojich dcérok, s ktorými prežívajú nádherné obdobie. Ako rodinka sa vybrali aj na prvú spoločnú dovolenku.

Najznámejšie slovenské dvojičky si chceli trochu oddýchnuť od všetkých starostí a vybrali sa na výlet do Dubaja. Pokiaľ u nás bude príjemné počasie, tak si ony dve užívajú horúce letné lúče. Takýmto spôsobom sa istotne snažia zabudnúť aj na svoje nevydarené vzťahy.

FOTO: Veronika Nízlová vyzerá 4 mesiace po pôrode fantasticky

Veronika Nízlová na dovolenke v Dubaji, FOTO: Instagram/Veronika Nízlová

Veronika má dcérku s Matúšom Kolárovským, ktorý má len dvadsať rokov. Preto sa až tak aktívne nepodieľa na jej výchove a väčšina starostlivosti je na Nízlovej. Daniela sa zase musela vysporiadať s kopačkami od Stanislava Lobotku. Sestry tak nečakane zostali bez partnerov a opäť sú si jedna druhej tými najväčšími oporami.

Viac sa dozviete:

  1. Pláž v chorvátskom meste Rijeka.

Dovolenka v Dubaji je tak pre ne zaslúženou odmenou. Slávne mamičky s dcérami trávia najviac času na pláži a v mori, aby si dobre oddýchli. Pri tejto príležitosti opäť prekvapila Veronika. Od pôrodu ubehli ešte len štyri mesiace, napriek tomu vyzerá fantasticky. Jej štíhla postava vôbec nenasvedčuje tomu, že by nedávno rodila.

FOTO: Daniela Nízlová na dovolenke v Dubaji

Daniela Nízlová si užíva dovolenku, FOTO: Instagram/Daniela Nízlová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nízlové na prvej spoločnej dovolenke. Veronika vyzerá po pôrode fantasticky

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php