eReport.sk
Dôchodcovia o odsúvaní na okraj spoločnosti
Predseda Jednoty dôchodcov Slovenska Michal Kotian. Foto: tasr

JDS: Prezidentka, niektoré média a časť opozície dnes zastrelili slobodu slova a definitívne rozdelili Slovensko


Prinášame Vám vyhlásenie predstaviteľov Jednoty dôchodcov Slovenska k atentátu na predsdu vlády SR Roberta Fica:

Michal Kotian a Martin Halás: „Dnes ráno sme si prečítali ďalší, jeden zo stoviek nenávistných článkov, Šimečku staršieho v Denníku N proti Robertovi Ficovi. Denník N, rovnako ako Aktuality, SME, Markíza či RTVS dlhodobo rozdeľujú spoločnosť a podnecujú k násiliu a emóciám proti legitímne zvolenej vláde SR či seniorom na Slovensku. Vyústením týchto nechutných aktivít a prenasledovania bol atentát – streľba na hlavného politického oponenta prezidentky, médií a opozície, premiéra Roberta Fica. Denník N ešte ráno okrem dehonestujúceho článku Šimečku staršieho priniesol aj „obrazové“ spravodajstvo z výjazdového zasadnutia vlády, kde nenapísal nič o samotnom rokovaní či jeho programe, ale v upútavke sa iba zameral na fotku človeka s transparentom „Arogantná mafia, návrat k totalite“. Namiesto aspoň pokusu o objektívne spravodajstvo, znovu hejty, mafia, basa, totalita. Podľa fotky v Denníku N sa im asi podarilo vyfotiť samotného strelca. Aká náhoda. Podobné, ale aj hrubšie a nechutnejšie výroky prinášali všetky horeuvedené médiá na adresu predsedu vlády SR, ďalších predstaviteľov súčasnej vlády SR roky. A nielen na nich, aj na ich voličov, ku ktorým sa hrdo hlásime. Bezdôvodne, iba ako „vyjadrenie ich slobodného názoru“. Zjavne bez zodpovednosti voči tomu, čo sa môže stať. Ale stalo sa. Zachytili ste aj vy dve reportáže TV Markíza, kde sa v jednej hovorilo o zabití premiéra priamo a v druhej, že „bude treba niečo veľké ako bol Kuciak“? Obidve vám môžeme poskytnúť. Môžeme preto prehlásiť, že hlavnú zodpovednosť za tento nezmyselný boj, ktorý má ďaleko od slušnosti či objektívnosti, pretože ľudsky dehumanizujú, klamú a hrubo urážajú predsedu vlády SR, predstaviteľov vlády SR a nás, voličov koalície boli a sú prezidentka Čaputová, horeuvedené médiá a niektorí opoziční politici.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. podpredseda vlády a minister životného prostredia SR Tomáš Taraba (nominant SNS)
  2. Robert Fico

A to všetko iba pre rozdielne názory. Rozdielne názory na mier, suverenitu či sociálne štandardy. To, čo by malo byť v každej spoločnosti ľudské a normálne, u nás prekročilo všetky hranice a limity. My, voliči koalície sme podľa Šimečku staršieho dezoláti, svine v ľudskej koži. Prezidentka nerozumie svojmu národu, tak sa ho radšej nezastane. Výsledok je dnešná tragédia. Iba preto, že liberálne elity nerozumejú väčšine Slovákov.

Bezprecedentný čin

Sme jediná krajina v rámci krajín EÚ od 2. svetovej vojny, kde spáchali politický atentát na predsedu vlády SR.

Pritom sme opakovane upozorňovali, že môže prísť k tragédii. Pripájame našu TS spred vyše mesiaca, z 10.4.2024, kde sme upozorňovali, že stav v našej spoločnosti je natoľko vážny, že sa môže skončiť tragickou udalosťou. Už v tom čase predsedovi JDS Michalovi Kotianovi a jeho rodine chodili vyhrážky smrťou. Poslali sme túto správu 10.4.2024 do všetkých médií, ale aj napríklad do prezidentskej kancelárie. Okrem alternatívnych médií, nikto tejto správe nevenoval pozornosť. Prezidentka háji Hanzelovú či Jančkárovú, ale Kotiana sa nezastane. Lebo seniori volia Fica, Pellegriniho a Danka. Aj keď Kotian napíše do prezidentskej kancelárie, že sa mu vyhrážajú smrťou. Michala Kotiana ako predsedu Jednoty dôchodcov na Slovensku pritom neustále hejtuje napríklad SMEčko nechutnými vyjadreniami a klamstvami, ktorým sa nevie brániť. Aj na základe nich dostáva on a jeho rodina vyhrážky smrťou. Aj to sme písali pred viac ako mesiacom prezidentke Čaputovej. Vám to nevadí pani prezidentka?

O samotnej tragédii hovoril pred mesiacom práve Robert Fico. Vtedy sa mu novinári smiali a vysmievali. Dnešný atentát na demokraciu Slovenska potvrdzuje slová Roberta Fica.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

JDS: Prezidentka, niektoré média a časť opozície dnes zastrelili slobodu slova a definitívne rozdelili Slovensko

Odoberať
Upozorniť na
13 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

Aktuálne