eReport.sk
Lucia Ďuriš Nicholsonová, foto: facebook L. Ď. N.

Nicholsonová o Kaliňákovej lajne. Ten jej úder vrátil: Je nevzdelaná a zakomplexovaná!

Poriadna slovná prestrelka! Včera exsaskárka a europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová ostro odsúdila zvláštne praktiky na generálnej prokuratúre a filtrovanie niektorých novinárov na tlačovke. Kopla si už klasicky aj do smerákov, a to konkrétne exministra vnútra Roberta Kaliňáka. A čo si myslí o Nicholsonovej výrokoch známa tvár Smeru?

Generálny prokurátor Maroš Žilinka posledné dní vzbudil vášne nielen u politikov, verejnosti, ale aj u novinárov. Mohol za to kontroverzný krok, keď jeho úrad zrušil obvinenie v ostro sledovanom prípade okolo Vladimíra Pčolinského a Jaroslava Haščáka. S veľkým nadšením verejnosti sa taktiež nestretol jeho pokyn nevpustiť na tlačovku na generálnej prokuratúre časť novinárskej obce. Práve k selekcii niektorých novinárov sa v statuse na sociálnej sieti rozvášnila europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová.

Viac zaujímavých článkov tu:

  1. Protivládny protest na Hlavnej ulici v Košiciach 1. septembra 2021.
  2. Generálny prokurátor SR Maroš Žilinka počas vyhlásenia 2. septembra 2021 v Bratislave.

Kaliňákova lajna

Za Mečiara boli tiež blacklisty novinárov, ktorých nepúšťali na tlačovky a ministri pred nimi utekali s kabátom na hlavách. Aj vtedy sa spoločnosť delila na našich ľudí a tých druhých. Tí naši boli beztrestní, tým ostatným občas uniesli alebo zabili synov,” zaspomínala Nicholsonová na časy, keď ešte pôsobila v novinárskom fachu

Exsaskárka sa tradične obula aj do Roberta Fica. „Beztrestnosť jeho ľudí zabezpečovali Bödör&com zvonku a Beďo Slobodník&com zvnútra,” udrela Nicholsonová. Tá si obzvlášť podala aj bývalého ministra vnútra Roberta Kaliňáka. „Na Súmračnej museli novinári tiež stepovať vonku a Kaliňákove túlavé zreničky po jednej kvalitnej lajne a jeho arogantne odpovede si novinári tiež užili viac ako chceli,” zaklincovala europoslankyňa.

Robert Kaliňák. – Foto: tasr

Zakomplexovaná marginálna politička

Zaujímalo nás, ako sa na ostrú kritiku svojej osoby pozerá samotný Kaliňák. „Pani Nicholsonová je neuveriteľne zakomplexovaný typ človeka, ktorý prehral všetky svoje životné boje a ja sa naozaj k marginálnym politikom nepotrebujem vyjadrovať,” oponoval Kaliňák.

Od Kaliňáka ako od ostrieľaného právnika, by sa očakávalo, že podobné rétorické výstrelky svojich kritikov bude riešiť súdnou cestou. Zdá sa, že opak je pravdou. „Hovorí sa, že uraziť vás môže len inteligentný človek. Tu to platí dvojnásobne. Nevzdelaného človeka, ktorý jednoducho uráža ostatných, tým sa netreba zaoberať. Namiesto písania žaloby, radšej strávim čas s deťmi, ako s niekým takto nekonečne zakomplexovaným,” kopol si exminister.

„A keď sa bavíme o lajnách, nech začne od vlastného prahu vo vlastnej strane,” rypol si Kaliňák. Ironickú poznámku zrejme adresoval liberálom z SaS a Richardovi Sulíkovi, no asi už pozabudol, že práve Nicholsonová v tejto strane už nefiguruje.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nicholsonová o Kaliňákovej lajne. Ten jej úder vrátil: Je nevzdelaná a zakomplexovaná!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti