eReport.sk
Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová.
Europoslankyňa a šéfka strany Jablko Lucia Ďuriš Nicholsonová. Foto: tasr

Nicholsonová si vyhliadla ďalšiu obeť svojej nenávisti. Teraz je to MUDr. Kotlár


Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá nemá ukončené žiadne vysokoškolské vzdelanie, sa rada vysmieva z ľudí, ktorí ho majú a vyhlasuje ich za hlúpych. Stáva sa to pravidelne. Svoje postrehy potom zverejňuje na sociálnych sieťach. Tentokrát si zobrala na mušku MUDr. Petra Kotlára, ktorý je splnomocnencom vlády pre vyšetrovanie riadenia covidu na Slovensku.

Nicholsonová adresuje list Kotlárovi

Peter Kotlár sa dlhodobo vyhraňuje voči oficiálnej teórii v súvislosti s covidom-19. Pred niekoľkými dňami vyhlásil, že sme na Slovensku nemali pandémiu. To spôsobilo celkom veľký krik istej skupiny politikov aj médií. Aj dnes už bývalá politička, Lucia Ď. Nicholsonová sa chce k známemu lekárovi vyjadriť. Adresuje mu niečo ako otvorený list.  

Bývalá europoslankyňa začína tým, že ľudia z jej bubliny sa čudujú, ako môže byť konšpirátor poslancom a splnomocnencom vlády na vyšetrovanie pandémie. „Ja nie. Pre mňa ste symbolom dnešného Slovenska. Dokreslila by som vás na zástavu. Malý Kotlár hompáľajúci nohami na samom vrchu dvojkríža. Štandarda úpadku niekdajšieho tigra strednej Európy,“ vysmieva sa nielen z lekára ale aj zo symbolov Nicholsonová.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. F. Majerský z KDH, screenshot
  2. Prezident SR Peter Pellegrini
  3. poslanec Národnej rady (NR) SR Peter Kotlár (SNS)

Následne konštatuje ako ju prekvapilo keď zistila, že je lekárom. Okamžite má však jasno v tom, že nemôže mať poriadne vedomosti. „Ste ortopéd. Takmer som odpadla, keď som zistila, že ste lekár. Potom mi došlo, že ste symbolom desaťročia upadajúceho vzdelávania. Naše školy často plnia vedomosťami aj teflónové hlavy. Vzdelanie po nich stečie. Danko je tiež doktor práv a Šimkovičová PhDr. v pedagogike,“ píše Lucia Ď. Nicholsonová neuvedomujúc si, že ak má niekto doktorát z pedagogiky, tak má titul PaedDr. Taký presne má aj ministerka kultúry.

Kopla si do Danka, Huliaka aj Machalu

Podľa Nicholsonovej, Kotlárovi stoličku poslanca vyniesli konšpirácie. „Antisystém miluje študovaných ľudí, ktorí sa natáčajú ako čúrajú proti vetru. Proti čipom vo vakcínach. Z popierača pandémie zrobili jej vyšetrovateľa,“ hnevá sa bývalá politička. Pridáva najnovšie zistenia – Kotlár vyhlásil, že pandémia Covid19 sa na Slovensku nekonala. „Napriek 20 000 mŕtvym. Povedal to Kotlár, potvrdil to Ha-ra-bin. Rozhodnutia úradov, úradníkov, aj politikov vo vzťahu ku Covid19 sú nu-lit-né! Tak držte tie svoje študované huby, Sabaka, Čekan aj Rišo Kollár. Šetcia pojdete do basy! Pre Mikasa máme špeciálnu samotku!“ pokúša sa o humor Nicholsonová.

„Nie ste len symbolom úpadku Slovenska. Spolu s Dankom, Huliakom a Machalom plníte celkom iný účel. Ste mimikry pre naozaj nebezpečné kroky Ficovej vlády. A tej vašej trápnej stand-up tradžedy sa prizerá šokovaný civilizovaný svet,“ ukončila svoj výplod hnevu a nenávisti Lucia Ď.

Nicholsonová.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nicholsonová si vyhliadla ďalšiu obeť svojej nenávisti. Teraz je to MUDr. Kotlár

Odoberať
Upozorniť na
32 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne