eReport.sk
Matovič, Remišová a Heger, foto:tasr

Prečo nepodporuje Matoviča, ktorý jej zaistil miesto v parlamente? Remišová: Môj kandidát je najlepší!

Neverí snáď Igorovi? Matovič, vďaka ktorému je pani Remišová opäť poslankyňou, keďže jej strana „Za ľudí“ dlhodobo nedosahovala u voličov ani percentá plnotučného mlieka, včera oznámil, že bude kandidovať za prezidenta SR. Prezidentom však byť nechce, on bude „bobkovým listom.“ Pani Remišová mu však zrejme nehodlá oplatiť to, že ju dostal do parlamentu. Svetu predstavila vlastného kandidáta za jej stranu, o ktorej už málokto vôbec vie, že existuje. O svojom „želiezku v ohni“ sa rozpísala na sociálnej sieti.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Scholz tlmí vášne
  2. Infantilný marketing

Neverí snáď Igorovi?

„Až doteraz to vyzeralo tak, že konzervatívny volič nebude mať v prezidentských voľbách koho voliť, alebo bude stáť pred bizarnou voľbou medzi Harabinom a Dankom. Dnes to už našťastie neplatí,“ uviedla na začiatku vyjadrenia. Nuž, odvčera môže konzervatívny volič voliť i „bobkový list.“

„Som veľmi rada, že sme získali podporu pre Patrika Dubovského, člena strany ZA ĽUDÍ. Ktorý má za sebou silný životný príbeh. Boj proti komunizmu, mečiarizmu, občianska angažovanosť a slušnosť je v dobe vlády zla mimoriadne potrebná. Spoločne musíme dať ponuku aj tým ľuďom, ktorí by inak k voľbám nešli- a dnes takúto ponuku dostali.

Som presvedčená, že konzervatívny volič dostáva v Patrikovi Dubovskom slušnú a dôstojnú ponuku a spoločne urobíme všetko pre to, aby zlo v prezidentských voľbách nezvíťazilo,“ dodala.

Oznámenie na Blahu

To, že je pán Dubovský jedným z mála členov(po pani predsedníčke) strany „Za ľudí“ je asi pre mnohých prekvapením. Širšia verejnosť ho spoznala vďaka tomu, že ako historik Úradu pamäti národa, podal trestné oznámenie na podpredsedu NR SR a strany Smer, Ľuboša Blahu.

 Za vyvesenie portrétu kubánskeho revolucionára v kancelárii Národnej rady SR.

„Ľuboš Blaha je pre Roberta Fica úžasný užitočný idiot, naháňa mu hlasy a on mu zato podhodí kosť. Dostane funkciu, sekretárku a auto a v kancelárii si spraví svoje červené múzeum, ktoré musí všetkým ukázať ako nevyzretý vyškerený pubertiak. Nie je to však komické, je to škodlivé pre spoločnosť. Nesmieme sa báť s tým zápasiť,“ uviedol na margo trestného oznámenia Dubovský pre Sme.

Zdroj: Sme, FB V. Remišová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Prečo nepodporuje Matoviča, ktorý jej zaistil miesto v parlamente? Remišová: Môj kandidát je najlepší!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre