eReport.sk
Naď hlási
Minister obrany SR Jaroslav Naď (OĽANO). Foto: tasr

Politológa Lenča hnevá nechutná reakcia „slušného“ Naďa na referendum: Úbohé pokrytectvo!


Nechutná reakcia „slušného“ Naďa. Výsledok referenda sa snažia interpretovať ako víťazstvo obidve strany politického spektra. Zatiaľ čo opozičné strany poukazujú na masu ľudí, ktorí sa na referende zúčastnili, vládni politici sa snažia dokazovať, že ich spochybňovanie inštitútu referenda a priamej demokracie, za ktorú sami voľakedy bojovali, je oprávnené. Politológ Jozef Lenč nemá veľa pochopenia pre popustené uzdy politikov, čo demonštruje na príklade dočasného ministra obrany Jaroslava Naďa (OĽANO).

Nechutná reakcia „slušného“ Naďa.

„Výsledok referenda znamenal, že mnohí politici a ich trafikanti (pozdravujem riaditeľa Galka) popustili uzdu emócií a na sociálnych sieťach ´vyhrali´ svoje malé prestrelky na sociálnych sieťach. Presvedčení o svojom zdrvujúcom víťazstve ukázali svoju pravú tvár. A to napriek pokusom týždeň sa hrať, že sú iní ako ich živitel Matovič,“ uviedol na sociálnej sieti Lenč.

Je Naď rovnaký ako Matovič?

Médiami sa už niekoľko týždňov šíri správa, že premiér Eduard Heger (OĽANO) chce s Naďom vytvoriť akési druhé OĽANO. Na exministrovi financií Igorovi Matovičovi (OĽANO) im prekáža hlavne spôsob komunikácie. Treba však dodať, že v komunikačnej oblasti by pravdepodobne jednotku s hviezdičkou nedostal ani Naď. Ten v minulosti občanov s iným názorom nazval opicami, hulvátmi, či dezolátmi.

„Minister Naď sa v rozhovoroch opakovane vyjadril, že v sa s ním politicky rozchádza. Nie ľudsky, pretože On je ľudský. ´Igor je dobrý človek, nie je zlý človek. Má dobré plány so Slovenskom.´ Problémom je iba jeho komunikácia. ´Forma komunikácie je téma, o ktorej sa môžeme rozprávať. Súhlasím s vami, takto by som to nekomunikoval.´ Tá bola jednou z príčin, prečo sa on a jeho ´pokrvný brat´ Edo Heger, rozhodli uvažovať o odchode z OĽaNO a o založení OĽaNO 2.0,“ konštatuje Lenč.

Blahov baran

Tentokrát sa Naď rozhodol, že tou dôstojnou a komunikačne slušnou reakciou na referendum je nepriame, aj keď stále satirické obvinenie poslanca NR SR Ľuboša Blahu (Smer-SD), že si frustráciu z referenda vybije pohlavným stykom s baranom.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. TOTO určite nečakali
  2. Podľa Šofranko je všetko v poriadku
  3. Dávať Ukrajine nádeje

„Filozof Blaha bude dnes mimoriadne frustrovaný z toho, ako ich vysnívané referendum ľudia svojim odignorovaním vysmiali. Keby som bol baran, bežím kade ľahšie,“ znel konkrétny Naďov status.

Posúdenie, či je takáto satira pre ministerskú stoličku vhodná, necháme na vás. Odborník má v tom však jasno. „´Víťazstvo´ v referende nenechalo chladným ani stoického ministra. Ukázal nám, ako si tú inú komunikáciu a kultúru úcty predstavujú. Mimochodom problémom nie je to, komu je ten prízemný ´vtip´ určený, ale to úbohé pokrytectvo dua Naď-Heger,“ uzavrel Lenč.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Politológa Lenča hnevá nechutná reakcia „slušného“ Naďa na referendum: Úbohé pokrytectvo!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: